Nowe odcinki seriali „Zakochani po uszy”, „19+” oraz „Szkoła” w serwisie internetowym Player już od 20 sierpnia

Nowe odcinki „Zakochani po uszy”, „19+” oraz „Szkoła” w serwisie Player już od 20 sierpnia

Nowe odcinki seriali „Zakochani po uszy”, „19+” oraz „Szkoła” w serwisie internetowym Player już od 20 sierpnia TVN Discovery Polska

Jesienią wracają nowe odcinki popularnych seriali codziennych. Ale wszyscy ci, którzy nie mogą się już doczekać dalszych perypetii swoich ulubionych bohaterów, powinni odpalić telewizję internetową Player. Serwis przygotował bowiem coś ekstra! Nowe odcinki tych produkcji będzie można obejrzeć aż na kilka dni przed ich emisją w telewizji. Playerowe prapremiery seriali „Zakochanych po uszy”, „19+” oraz „Szkoły” już od 20 sierpnia!

W czwartek 20 sierpnia w serwisie internetowym Player będzie można obejrzeć premierowe odcinki seriali znanych z anteny Siódemki. W tej formule zobaczymy jesienny sezon „Zakochanych po uszy”, „Szkoły” i 19+”.

„Zakochani po uszy”.

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. Czy w domu Asi i Piotra w końca zawita spokój i harmonia? Jakimi decyzjami zaskoczy fanów Sylwia? Ostatni sezon zakończył się tragicznie dla Soni, Tymona i Bartka – czy nowe rozdanie przyniesie im więcej szczęścia? W życiu bohaterów pojawią się też nowe postaci, które dostarczą wielu emocji…

„19+”

Paczka przyjaciół wspólnie wkracza w dorosły świat. Miłość, nienawiść, zdrady, odejścia i powroty. Tej jesieni świat serialu „19+” zawiruje wokół miłosnych perypetii, ale bohaterom przyjdzie zmierzyć się również z dramatycznymi wydarzeniami, na które nie byli gotowi. Czy ich przyjaźń pokona wszystkie przeszkody?

„Szkoła”

Szkoła to pierwszy krok młodych ludzi w dorosłość. Pierwsze przyjaźnie, miłości, a także zawody, rozstania czy konflikty. Walka o dobre stopnie, trudności z rodzicami, uzależnienia to tylko niektóre z problemów, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele.

Premiera nowych sezonów „Zakochanych po uszy”, „19+” i „Szkoły” już 20 sierpnia tylko na platformie Player! 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: