Nowe pasmo dla dzieci na kanale Metro

Nowe pasmo dla dzieci na kanale Metro

Podaj dalej

Nowe pasmo dla dzieci na kanale Metro

Już od 2 października, naziemna telewizja Metro wprowadza nowe, niezwykle ekscytujące pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów! Na antenie znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. New Looney Tunes, Batwheels oraz Tom i Jerry Show. Treści emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00. Stacja dostępna jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

Teraz, poranki w telewizji Metro, staną się jeszcze bardziej ekscytujące i pełne radości dla dzieci! To właśnie z myślą o nich, w najbliższych tygodniach ramówkę stacji wzbogacą najpopularniejsze serie animowane! Pierwszą z nich będą New Looney Tunes (Nowe Zwariowane Melodie), z emisją w poniedziałki i wtorki o godz. 6:00, a od środy do piątku, w tym samym paśmie, Tom i Jerry Show. Zaraz po niej, pokazywane będzie Batwheels. Kreskówka oparta na popularnych postaciach związanych ze światem Batmana, emitowana będzie od poniedziałku do piątku o godz. 6:30. Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

New Looney Tunes (Nowe Zwariowane Melodie), w poniedziałki i wtorki o godz. 6:00

Seria opisuje nowe perypetie Królika Bugsa oraz jego przyjaciół, m.in. Kojota, Diabła Tasmańskiego, Yosemite Sama i wielu innych. W każdym odcinku główny bohater stanie do walki ze swoimi wrogami – jednak nie sam – ale z pomocą nowych przyjaciół: wiewiórki Squeaksa oraz Wielkiej Stopy.

Tom i Jerry Show, od środy do piątku o godz. 6:00

Kultowi rywale, ale w nowej odsłonie, czyli Tom i Jerry Show! Ich niekończące się zatargi, sprawiły, że stali się ulubieńcami najmłodszej publiczności. Ta seria to nowa wersja klasycznego serialu. W każdym odcinku, bohaterowie kreskówki bawią młodych widzów szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i udowadniają, że ich możliwości są nieskończone! Podwójne psoty, podwójna zabawa!

Batwheels, od poniedziałku do piątku o godz. 6:30

Fabuła “Batwheels”, osadzona w świecie Batmana, skupia się na przygodach grupy niezwykłych pojazdów, które łączą siły, aby wspólnie zwalczać przestępczość i dbać o bezpieczeństwo Gotham City Batwheels jest pierwszą kreskówką DC Comics adresowaną do najmłodszego, przedszkolnego widza.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments