Dokument ,,Niebezpieczna bezsenność" 18 marca na antenie Discovery Life

Nowe poruszające dokumenty w każdy czwartek na kanale Discovery Life

Podaj dalej

Nowe poruszające dokumenty w każdy czwrtek na antenie Discovery Life TVN Grupa Discovery

Kanał Discovery Life kontynuuje emisję kontrowersyjnych dokumentów. W każdy czwartek marca, o godz. 21:50 poznamy dramaty osób cierpiących na niezwykle rzadkie, nieuleczalne choroby, ale też zobaczymy ekscentryków prowadzących dziwaczny, a nawet szokujący styl życia.


Już 4 marca widzowie stacji Discovery Life obejrzą „Być jak Hulk”, który opowiada o rodzącej się w Brazylii niepokojącej, undergroundowej kulturze ekstremalnej kulturystyki. Jej członkowie są w stanie wstrzyknąć do swego ciała zagrażające życiu substancje, środki przeciwbólowe czy nawet alkohol, aby niewiarygodnie je powiększyć…

Nowy dokument ,,Być jak Hulk" 4 marca na antenie Discovery Life TVN Grupa Discovery

W kolejny czwartek, 11 marca, zostanie wyemitowany dokument „Kobieta w ciele dziecka”, o mającej zaledwie 99 cm wzrostu Hannah Kritzeck, jednej z najmniejszych kobiet na całym świecie. Pomimo wielu współistniejących chorób, dwudziestolatka chce za wszelką cenę udowodnić swoją niezależność.

Dokument ,,Kobieta w ciele dziecka" 11 marca na antenie Discovery Life TVN Grupa Discovery

Natomiast 18 marca widzowie zobaczą produkcję „Niebezpieczna bezsenność” o wadze snu dla naszego zdrowia i życia. Dr Pixie McKenna, która na co dzień leczy osoby cierpiące na zaburzenia w tej sferze – narkolepsję, bezsenność, bezdech senny – oraz pracuje ze świeżo upieczonymi rodzicami, zmęczonymi nocnymi pobudkami, dołączy do zespołu profesora Nialla Moyny na uniwersytecie w Dublinie, by wspólnie przeprowadzić eksperyment. Grupa ochotników podejmie wyzwanie, by nie spać 40 godzin! Jakie będą tego efekty? Przekonamy się już wkrótce.

Dokument ,,Niebezpieczna bezsenność" 18 marca na antenie Discovery Life TVN Grupa Discovery

Kolejny dokument, wyemitowany w czwartkowej serii 25 marca, to „Siostry zrośnięte głowami”, przedstawiający historię bliźniaczek syjamskich Tatiany i Kristy Hogan. Dziewczynki, wbrew prognozom lekarzy, żyją zrośnięte głowami już od 10 lat i zostały okrzyknięte „medycznym cudem”.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments