Nowy program ,,Wild life" od 11 lutego w serwisie Player
INTERNET | TELEWIZJA

Nowe reality show ,,Wild life” od 11 lutego tylko na platformie Player

Podaj dalej

Nowy program ,,Wild life" od 11 lutego w serwisie Player TVN Grupa Discovery

Matka natura jest bezlitosna, przetrwają tylko najsilniejsi i ci, którzy potrafią się przystosować. W nowym programie „Wild Life” nie ma zasad. Uczestnicy poddawani są nieustannym próbom, nie wiedząc do końca, jaki jest ich cel. Podobnie jak na bezkresnych afrykańskich stepach, z daleka obserwuje ich uważnie najważniejsza postać – „Król Lew”. To on dogląda swojego stada i ustala – przyznając bezcenne punkty – kto jest godny w nim pozostać, a kto nie. Nowe reality show od 11 lutego tylko w serwisie internetowym Player!

Dziesięciu nieznajomych – pięciu mężczyzn i pięć kobiet – spędzą dwa tygodnie na jednej z wysp Oceanu Atlantyckiego. Luksusowy hotel, piękne plaże, drinki z palemką. Na pierwszy rzut oka może to wyglądać na drogie wakacje, ale pod osłoną urlopu marzeń kryje się zacięta walka o wygraną. Gra uczuć pełna niespodzianek. Na śmiałków czeka długa lista zadań – często szokujących – do wykonania oraz całkowity brak reguł. Uczestnicy nie wiedzą, co czeka ich za rogiem, ani czy przejście próby będzie równać się z dalszym pozostaniem w programie. Tutaj jedno jest pewne: wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie i pod nadzorem obserwującego wydarzenia z oddali „Króla Lwa”, który surowym okiem oceni swoich poddanych.

Do krainy „Króla Lwa” wejdą główni bohaterowie programu:

Patrycja
Ma 24 lata, pochodzi z Gdańska, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Na co dzień zajmuje się dziećmi, pracuję w żłobku i w przedszkolu jako nauczycielka. Jest otwarta – dusza towarzystwa, dla której nie ma tematów tabu. Nie lubi nudy. Uwielbia być w ruchu i w centrum wydarzeń. Często przemierza miasto na rolkach. Marzy, żeby zostać aktorką. Wierzy, że niektóre rzeczy zapisane są w gwiazdach.

Sonia
Dla znajomych „Sońka”. Ma 18 lat i od niedawna mieszka w Katowicach. Kobieta wielu talentów – lubi gotować, pracuje jako modelka. Ma też już za sobą debiut na wielkim ekranie – w filmie Dody „Dziewczyny z Dubaju”! Jest finalistką Miss Małopolski 2020. Na każdym kroku udowadnia, że dziewczyny to siła, a czas, kiedy można było mówić „pusta blondynka”, już dawno minął!

Eryk
Ten 22-latek uwielbia aktywność fizyczną – to widać gołym okiem! Od najmłodszych lat uprawia sporty stójkowe –  karate, kick-boxing. Niedawno przerzucił się na boks. Lepiej z nim nie zadzierać! Jego największym marzeniem jest walka zawodowa. Chciałby też mieć własną siłownie. Wie jednak, że marzenia same się nie spełniają, samemu trzeba po nie sięgać – od kilku lat studiuje wychowanie fizyczne. Lubi trenować ludzi i zarażać ich swoją pasją oraz pozytywną energią. Uważa, że problemy to wyzwania i do wszystkiego można dojść ciężką pracą. Dla niego niemożliwe po prostu nie istnieje!

Dominik
Pochodzi z Poznania i studiuje marketing. Ma zaledwie 24 lata, a już wiele w życiu osiągnął. Jego pasją jest wysiłek fizyczny, głównie sporty walki – m.in. boks. Kiedyś uprawiał także dyscypliny nastawione na kształtowanie sylwetki. Dominik to urodzony ekstrawertyk. Kocha być w centrum uwagi, a zakazane dla niego nie istnieje!

Rafał
To chłopak z Podlasia! Ma 29 lat i rok temu ukończył Warszawską Szkołę Filmową. Grywał w reklamach, był modelem, obecnie pracuje jako trener. Nieustannie stawia sobie nowe wyzwania. Jest uparty, wytrwale dąży do celu. W stosunku do kobiet jest bardzo wybredny. Ma słabość do brunetek o ciemnych oczach i   wysportowanej sylwetce. Szuka kogoś na stałe… Czy w programie znajdzie miłość?

Emilia
26-letnia piękność mieszka w Warszawie, choć pochodzi z okolic Łodzi. Ukończyła Studio Sztuki na kierunku charakteryzacja i wizaż. Na co dzień pracuję jako make-upistka przy sesjach zdjęciowych, współpracowała także z Teatrem Kamienica. Uwielbia tańczyć! Gdyby wcześniej się zorientowała, że jest to miłość odwzajemniona, dzisiaj byłaby zawodową tancerką!

Roksana
24-latka pochodzi z miejscowości Ćmielów w województwie świętokrzyskim. Uwielbia chodzić po górach. Studiuje politologię ze specjalizacją amerykanistyka. Jej największą pasją jest modeling i aktorstwo. Reprezentuję Polskę na arenie międzynarodowej w konkursach piękności. Tańczy flamenco. Karierę stawia na pierwszym miejscu. Jak sama o sobie mówi, „dla sukcesu mogłaby poświęcić wiele”.

Karol
Ma 26 lat, pochodzi z Jeleniej Góry, ale mieszka we Wrocławiu. Prowadzi własną agencję reklamową. Jest szczęśliwym posiadaczem kota, a jego największym marzeniem jest kariera w Hollywood. Studiował 11 kierunków, był między innymi na AWF-ie, Filozofii, Zarządzaniu, ale w sumie  szkoda mu było na to wszystko czasu. Jak sam o sobie mówi, jest zapatrzonym w siebie egoistą. Lubi trenować sporty walki, poznawać ludzi, a dziewczyny w szczególności. Kocha wszystkie kobiety!

Klaudia
Ma 20 lat, pochodzi z Białegostoku, ale tymczasowo mieszka w Warszawie, gdzie jest agentką nieruchomości. Studiuje na AWF-ie, trenuje sporty walki, koszykówkę i MMA. Bardzo lubi tańczyć. Rozwija się w kierunku social media połączonych z lifestyle’m. W przyszłości właśnie z tym chciałaby związać swoje życie. Miała tylko jednego chłopaka, była z nim 2 lata. Jest osobą pewną siebie, odważną, która lubi adrenalinę.

Adrian
22-latek na co dzień przebywa w okolicach Nowego Sącza. Skończył szkołę licealną, a po szkole stwierdził, że pójdzie własną drogą. Otworzył swoją siłownię, prowadzi również wypożyczalnię samochodów sportowych. Jest także trenerem personalnym, a jego marzeniem jest prowadzić sieć siłowni, realizować się i żyć ze sportem i ze sportu. Od kilku miesięcy jest singlem. Otwarty jest na nowe doznania i  poznawanie nowych ludzi.

Premiera reality show „Wild Life” już 11 lutego – wyłącznie na platformie Player. Po godz. 22:00 dostępne będą dwa pierwsze odcinki show, kolejne publikowane będą co tydzień w każdy czwartek.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments