Nowe sezony programów w Discovery Channel – ,,Truckerek” oraz ,,Złomowiska PL” od 26 lutego

TVN Discovery Polska

Na antenę wracają jedne z najbardziej popularnych tytułów Discovery Channel – kultowe już „Złomowisko” oraz kobiety w męskim zawodzie, czyli „Truckerki”.  Premiera nowych sezonów już w środę, 26 lutego 2020 roku od godz. 21:00!

„Złomowisko PL”

Przed nami dziesiąty, jubileuszowy sezon najbardziej „nieporządnego” programu w Polsce! „Złomowisko PL” to nieustające pasmo złomiarskich przygód, sukcesów i rozczarowań! Co będzie się działo w nowym sezonie programu? 

TVN Discovery Polska

Szef Piotrostalu, „Stalowy”, przyjmie warte kilkaset tysięcy złotych zlecenie na demontaż infrastruktury zakładów przemysłowych. Ekipa z Radostowic zajmie się kolejnymi zamówieniami wyjazdowymi. Sławek, właściciel Holdmaru, odważnym krokiem wejdzie na rynek dużych rozbiórek, ale jak poradzi sobie z potężną halą drukarską? Przemek z Olmetu bez wahania podejmuje różne wyzwania. Tym razem wspólnie ze swoimi ludźmi weźmie udział w międzynarodowych zawodach operatorów maszyn złomiarskich.

TVN Discovery Polska

Premiera 10. sezonu Złomowiska PL już w środę, 26 lutego o godz. 21:00!

„Truckerki”

Stacja Discovery Channel zaprasza na drugi sezon wyjątkowego programu o kobietach za kierownicą osiemnastokołowców. Razem z Hanią – truckerką, którą widzowie znają już z pierwszej serii – pojedziemy na wschód oraz południe Europy. Poznamy także siedem nowych dziewczyn, które codziennie przemierzają setki kilometrów kółkiem wielkich ciężarówek. Niestraszne są im trudne załadunki, awarie i ciągły wyścig z czasem.

TVN Discovery Polska

W premierowych odcinkach truckerki stawią czoło krętym drogom Rumunii, stromym i śliskim zjazdom w Skandynawii, a także korkom oraz remontom na niemieckich autostradach. Dodatkowo będziemy świadkami przeprawy z zimowego Detroit do słonecznego Miami wielkim amerykańskim truckiem.

TVN Discovery Polska

Premiera 2. sezonu „Truckerek” już w środę, 26 lutego o godz. 22:00!

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: