Smartfony iPhone 12 i iPhone 12 mini dostępne w pięciu kolorach

Nowe smartfony iPhone 12 i iPhone 12 mini z 5G

Nowe smartfony iPhone 12 i iPhone 12 mini debiutują na rynku Apple
Apple

iPhone 12 i iPhone 12 mini to nowy, piękny wygląd pełen innowacyjnych funkcji, w tym A14 Bionic, zaawansowany system dwóch aparatów oraz wyświetlacz Super Retina XDR z przednią obudową Ceramic Shield.

Firma Apple zaprezentowała 13 października 2020 roku iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini z technologią 5G, rozpoczynając nową erę dla najlepszego smartfona na świecie. Nowo zaprojektowane modele iPhone’a 12 są wyposażone w ekspansywne, bezramkowe wyświetlacze Super Retina XDR, które zapewniają jaśniejszy i bardziej wciągający obraz, oraz nową osłonę przednią Ceramic Shield, która zapewnia największy skok trwałości w historii iPhone’a. Zaprojektowany przez Apple A14 Bionic, najszybszy układ w smartfonie, zasila każde doświadczenie na iPhonie 12, aw połączeniu z zaawansowanym systemem dwóch aparatów zapewnia nowe, znaczące funkcje fotografii obliczeniowej i najwyższej jakości wideo w smartfonie. W modelach iPhone’a 12 wprowadzono także MagSafe, oferujący wydajne bezprzewodowe ładowanie i zupełnie nowy ekosystem akcesoriów, które można łatwo podłączyć do iPhone’a.

Nowe modele Apple iPhone 12 i iPhone 12 mini Apple
Apple

Telefony iPhone 12 i iPhone 12 mini będą dostępne w pięciu pięknych aluminiowych wykończeniach, w tym w kolorze niebieskim, zielonym, czarnym, białym i (PRODUCT) RED. Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 12 rozpoczynają się w piątek 16 października, a dostępność od piątku 23 października. iPhone 12 mini będzie dostępny w przedsprzedaży od piątku 6 listopada, a w sklepach od piątku 13 listopada.


„Pojawienie się 5G oznacza początek nowej ery dla iPhone’a. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom te imponujące nowe możliwości za pomocą iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini” – powiedział Greg Joswiak, wiceprezes Apple ds. Globalnego marketingu. „Po raz kolejny przekraczamy granice, aby zapewnić niesamowity postęp w fotografii komputerowej, wyświetlacze Super Retina XDR i największy skok wytrzymałości w historii iPhone’a dzięki nowej przedniej obudowie Ceramic Shield. Dostępne w dwóch wspaniałych rozmiarach, iPhone 12 i iPhone 12 mini przenoszą design na nowy poziom w nowej obudowie, która jest równie piękna, co trwała i sprawia, że ​​klientom łatwiej niż kiedykolwiek jest znaleźć idealnego iPhone’a pasującego do ich stylu życia ”.

Przełomowe doświadczenie 5G na iPhonie


iPhone 12 i iPhone 12 mini zapewniają zaawansowane wrażenia z korzystania z technologii 5G w skali globalnej dzięki bezproblemowej integracji światowej klasy sprzętu i światowej klasy oprogramowania. Technologia 5G na iPhonie oferuje zwiększone prędkości umożliwiające szybsze pobieranie i wysyłanie, strumieniowanie wideo o wyższej jakości, bardziej responsywne gry, interaktywność w czasie rzeczywistym w aplikacjach, FaceTime w wysokiej rozdzielczości i nie tylko. Klienci będą również mogli cieszyć się bezpiecznym, szybkim połączeniem, zmniejszając potrzebę łączenia się z publicznymi hotspotami Wi-Fi.


Wyposażone w większość pasm 5G na każdym smartfonie, modele iPhone’a 12 oferują najszerszy na świecie zasięg 5G. Modele w USA obsługują falę milimetrową, wyższą częstotliwość 5G, umożliwiając iPhone’owi 12 osiąganie prędkości do 4 Gb / s, nawet w gęsto zaludnionych obszarach . Modele iPhone’a 12 obsługują również tryb Smart Data, który wydłuża żywotność baterii, inteligentnie oceniając potrzeby 5G i równoważąc wykorzystanie danych, szybkość i moc w czasie rzeczywistym.

Technologia 5G w smartfonach iPhone 12 i iPhone 12 mini Apple
Apple

A14 Bionic: niekwestionowane przywództwo w dziedzinie innowacji i wydajności


O pokolenia wyprzedzające konkurencję A14 Bionic to pierwszy chip w branży smartfonów zbudowany w procesie 5-nanometrowym. Szybszy i wydajniejszy niż kiedykolwiek, A14 Bionic ma najszybszy procesor i kartę graficzną nawet o 50 procent w porównaniu z najszybszymi konkurencyjnymi chipami smartfonów, umożliwiając wrażenia z gier o jakości konsolowej, potężną fotografię obliczeniową i wiele więcej, jednocześnie zapewniając doskonałą żywotność baterii. Przekraczając granice uczenia maszynowego (ML), A14 Bionic jest wyposażony w 16-rdzeniowy silnik neuronowy – zapewniający 80-procentowy wzrost wydajności – który jest w stanie wykonać 11 bilionów operacji na sekundę, umożliwiając lepszą wydajność nawet w najbardziej intensywnych modelach ML.

Trwała konstrukcja i wciągający wyświetlacz


Nowy, podwyższony wygląd 6,1-calowego iPhone’a 12 i 5,4-calowego iPhone’a 12 mini jest równie piękny, co wytrzymały. iPhone 12 mini to najmniejszy, najcieńszy i najlżejszy smartfon 5G dostępny na świecie, przeprojektowany, całą technologię iPhone’a 12 w zachwycająco kompaktowym rozmiarze, a jednocześnie zapewnia imponująco duży i wciągający wyświetlacz bez krawędzi. Oba modele mają nową, elegancką, płaską konstrukcję z aluminiową obudową klasy lotniczej i w połączeniu z przednią pokrywą Ceramic Shield, która wykracza poza szkło, dodając nowy etap krystalizacji w wysokiej temperaturze, w którym rosną nano-ceramiczne kryształy w szklanej matrycy, zwiększa się spadek wydajności o 4x.

Trwała konstrukcja i wciągający wyświetlacz w iPhone 12 i iPhone 12 mini Apple
Apple

iPhone 12 i iPhone 12 mini są wyposażone w pełnoekranowe wyświetlacze Super Retina XDR, które rozciągają się bardziej do krawędzi, z ogólnosystemowym zarządzaniem kolorami, zapewniającym najlepszą w branży dokładność odwzorowania kolorów. Oba modele zapewniają współczynnik kontrastu 2 miliony do 1 dla prawdziwej czerni i wciągające wrażenia podczas oglądania HDR dla wideo w wysokiej rozdzielczości, zdjęć z większą ilością szczegółów i prawie dwukrotnie większej jasności szczytowej niż iPhone 11.


Smartfony
iPhone 12 i iPhone 12 mini mają wiodący w branży stopień ochrony IP68 w zakresie wodoodporności do 6 metrów do 30 minut i są chronione przed codziennymi zalaniami, w tym kawą i napojami gazowanymi.

Telefony iPhone 12 i iPhone 12 mini wyposażone w wyświetlacz Super Retina XDR Apple
Apple

Nowy zaawansowany system dwóch aparatów


iPhone 12 i iPhone 12 mini oferują potężne funkcje fotograficzne zapewniane przez A14 Bionic oraz nowy system dwóch aparatów, zapewniając niezrównane wrażenia z korzystania z aparatu, dzięki czemu intuicyjne uchwycenie idealnego zdjęcia lub filmu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ten zaawansowany system aparatów obejmuje aparat ultraszerokokątny i nowy aparat szerokokątny z przysłoną ƒ / 1,6, najszybszy jak dotąd w iPhonie, zapewniający o 27 procent więcej światła, co pozwala uzyskać jeszcze więcej niesamowitych zdjęć i filmów w słabym świetle. Modele iPhone’a 12 z trybem nocnym i szybszą technologią Deep Fusion są teraz przenoszone na wyższy poziom fotografii obliczeniowej we wszystkich aparatach – TrueDepth, Wide i Ultra Wide – w celu uzyskania lepszych zdjęć w każdym środowisku. Klienci uzyskają jaśniejszy obraz i lepszy kontrast w przypadku zdjęć wykonanych przy słabym oświetleniu w trybie nocnym oraz więcej tekstur i mniej szumów na zdjęciach Deep Fusion. Smart HDR 3 wykorzystuje ML do inteligentnej regulacji balansu bieli, kontrastu, tekstury i nasycenia zdjęcia w celu uzyskania niezwykle naturalnie wyglądających obrazów.

Nowy zaawansowany system dwóch aparatów w smartfonach iPhone 12 i iPhone 12 mini Apple
Apple

iPhone 12 jest wyposażony w pierwszy aparat, który nagrywa wideo HDR z Dolby Vision i jest pierwszym i jedynym urządzeniem na świecie, które umożliwia pełne wrażenia z Dolby Vision 6, umożliwiając klientom łatwe przechwytywanie, edytowanie i udostępnianie filmów o jakości kinowej natywnie na iPhonie. Klasyfikacja Dolby Vision jest przetwarzana na żywo podczas nagrywania i podtrzymywana podczas edycji, zarówno w aplikacji Zdjęcia, jak i iMovie. A odtwarzanie na iPhonie 12 jest bardziej realistyczne niż kiedykolwiek na wiodącym w branży wyświetlaczu Super Retina XDR. Oba modele mają teraz również ulepszoną stabilizację wideo w kinowej jakości, jeszcze bardziej realistyczne filmy selfie z Dolby Vision oraz tryb nocny Time-Lapse, oferujący dłuższe czasy naświetlania dla ostrzejszych filmów, lepsze smugi światła i płynniejszą ekspozycję w scenariuszach przy słabym oświetleniu gdy jest używany ze statywem.

Nowy zaawansowany system dwóch aparatów w smartfonach iPhone 12 i iPhone 12 mini Apple
Apple

Innowacyjne nowe akcesoria z MagSafe


MagSafe usprawnia ładowanie bezprzewodowe, zapewniając lepsze, bardziej wydajne wrażenia i wprowadza ekosystem łatwych w montażu akcesoriów, które pięknie uzupełniają modele iPhone’a 12. zoptymalizowany pod kątem wyrównania i wydajności, który za każdym razem doskonale łączy się z iPhonem. Ładowarki MagSafe wydajnie zapewniają do 15 W mocy, jednocześnie obsługując istniejące urządzenia z obsługą Qi. Rozwiązania do ładowania obejmują ładowarkę MagSafe i ładowarkę MagSafe Duo do użytku z iPhonem i Apple Watch, a także nowe silikonowe, skórzane i przezroczyste etui, które można łatwo zatrzasnąć z tyłu iPhone’a, oraz skórzany portfel. Klienci mogą również oczekiwać innowacyjnych akcesoriów MagSafe od innych producentów.

Nowe innowacyjne akcesoria z MagSafe w iPhone 12 i iPhone 12 mini Apple
Apple

Wyposażony w iOS 14


System operacyjny iOS 14 zapewnia nowe wrażenia z korzystania z iPhone’a z nowymi sposobami dostosowywania ekranu głównego. Pięknie przeprojektowane widżety prezentują aktualne informacje na pierwszy rzut oka i można je przypinać w różnych rozmiarach na dowolnej stronie ekranu głównego. Biblioteka aplikacji to nowa przestrzeń, która automatycznie organizuje wszystkie aplikacje użytkownika w jednym prostym i łatwym w nawigacji widoku. iOS 14 oferuje także nowe sposoby odkrywania i używania aplikacji za pomocą klipów aplikacji, potężne aktualizacje umożliwiające pozostawanie w kontakcie w Wiadomościach, bardziej ekologiczne sposoby odkrywania miast za pomocą Map oraz ulepszone funkcje prywatności dla jeszcze większej przejrzystości i kontroli.

System operacyjny iOS 14 w iPhone 12 i iPhone 12 mini Apple
Apple

Zaangażowani w ochronę środowiska


Dzisiaj Apple jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla dla globalnych operacji korporacyjnych, a do 2030 roku planuje zerowy wpływ netto na klimat w całej firmie, w tym w łańcuchach dostaw i wszystkich cyklach życia produktów. Oznacza to, że każde sprzedane urządzenie Apple, począwszy od zbiórki materiałów, przez produkcję komponentów, montaż, transport, użytkowanie przez klienta, ładowanie, aż po recykling i odzysk materiałów, będzie w 100% neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Modele iPhone’a 12 zostały zaprojektowane z myślą o środowisku. Po raz pierwszy modele iPhone’a 12 będą wykorzystywać we wszystkich magnesach w 100% pochodzące z recyklingu pierwiastki ziem rzadkich, w tym nowy aparat, Taptic Engine i MagSafe, a także akcesoria Apple MagSafe. Apple usuwa również zasilacz i słuchawki EarPods z opakowania iPhone’a, jeszcze bardziej ograniczając emisję dwutlenku węgla i unikając wydobywania i wykorzystywania cennych materiałów, co umożliwia mniejsze i lżejsze opakowania oraz pozwala na wysyłanie o 70 procent więcej pudeł na palecie. W sumie zmiany te zmniejszą rocznie ponad 2 miliony ton emisji dwutlenku węgla, co odpowiada usunięciu z dróg prawie 450 000 samochodów rocznie.

Źródło tekstu: Apple

%d bloggers like this: