Nowości w ofercie VOD i otwarte okno na kanały dla klientów UPC Polska.

Nowości w ofercie VOD i otwarte okno na kanały dla klientów UPC Polska

Nowości w ofercie VOD i otwarte okno na kanały dla klientów UPC Polska. UPC

Sieć kablowa UPC przygotowała dla swoich klientów kolejne atrakcyjne propozycje na czas akcji #zostanwdomu. Do szerokiej oferty UPC NA ŻĄDANIE dołączają kolejne hity. Dodatkowo pojawi się zupełnie nowy katalog filmów dostępnych za jedyne 5 złotych. Subskrybenci telewizji cyfrowej mogą cieszyć się także kolejnymi kanałami udostępnionymi w ramach otwartego okna.

Już pierwszego maja w ofercie UPC NA ŻĄDANIE pojawią się dwie polskie produkcje – Jak poślubić milionera oraz Zenek. Poza nowościami, klienci będą mogli skorzystać ze specjalnie stworzonej kolekcji, w której znajdą kinowe klasyki w super niskiej cenie – jedynie 5 złotych. Zbiór filmów będzie stale rozbudowywany, a już na start fani filmowej rozrywki mogą skorzystać z dostępu do takich produkcji, jak Zimna wojna czy Powidoki.

W ciągu najbliższych tygodni klienci UPC będą mogli cieszyć się również z odkodowanych kanałów oraz otwartych okien. Przez cały maj wszyscy abonenci zyskają dostęp do kanału premium CANAL+ DOKUMENT – zarówno na dekoderach Horizon, jak i Mediabox odnaleźć go można na pozycji 80.

Dla najmłodszej widowni operator UPC udostępnia liczne kanały w ramach otwartego okna – abonenci pakietów Start, Start HD oraz Select mogą bez ograniczeń korzystać z dostępu do kanałów Boomerang, Top Kids, Top Kids Jr, Disney Junior, CBeebies, Baby First TV oraz Da Vinci.
 Ponadto, do końca maja w pakietach Start i Start HD, dostępny będzie kanał BBC Brit.

Źródło tekstu: UPC Polska

%d bloggers like this: