Nowy dokument discovery+ ,,Kłamstwo rodziny Hartów" tylko w serwisie Player
|

Nowy dokument discovery+ ,,Kłamstwo rodziny Hartów” tylko w serwisie Player

Podaj dalej

Nowy dokument discovery+ ,,Kłamstwo rodziny Hartów" tylko w serwisie Player TVN Grupa Discovery

W 2018 roku Ameryką wstrząsnęła tragiczna wiadomość: Jen i Sarah Hart wraz z szóstką adoptowanych przez siebie dzieci zjechały z klifu w Kalifornii. Nikt nie przeżył. W nowym dokumencie produkcji discovery+ Originals śledczy ujawniają mroczną prawdę stojącą za tym dramatycznym wydarzeniem. Idealny – znany amerykańskiej opinii publicznej głównie z mediów społecznościowych – obraz znanej rodziny lega w gruzach, kiedy na jaw wychodzą przemoc i wiele nieprawidłowości w wychowaniu adoptowanych dzieci. Sprawa rzuca także cień na amerykański system adopcyjny, który w tym wypadku zawiódł. Premiera poruszającego filmu dokumentalnego „Kłamstwo rodziny Hartów” 16 czerwca tylko w telewizji internetowej Player.


Jednej z marcowych nocy 2018 r. Jen i Sarah Hart  zjechały z klifu, skazując na pewną śmierć w mroźnych wodach Oceanu Spokojnego nie tylko siebie, ale przede wszystkim szóstkę adoptowanych dzieci – Markisa, Hannah, Abigail, Devonte, Jeremiaha, i Ciera.  Za życia rodzina była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie każdego dnia kreowała obraz idealny.  Ich tragiczna śmierć wywoła falę szoku i niedowierzania w całych Stanach Zjednoczonych. Kiedy na jaw wyszła wiadomość o tym, że nie był to wypadek, a kobiety zjechały z klifu z premedytacją, opinia publiczna zamarła. W toku śledztwa światło dzienne ujrzały zarzuty o znęcanie się nad dziećmi i liczne zaniedbania obu matek. Ci którzy do tej pory wierzyli w idyllę w  rodzinie Hartów, musieli zmierzyć się z mrożącą krew w żyłach prawdą – w rodzinie od dawna działo się źle!


Film dokumentalny discovery+ Originals „Kłamstwo rodziny Hartów” pokazuje przerażającą prawdę stojącą za doskonałym obrazem w mediach społecznościowych. Ujawnia liczne nadużycia i niedoskonałość systemu, który miał za zadanie chronić życie szóstki młodych ludzi, a zamiast tego ich po prostu zawiódł.


Premiera dokumentu „Kłamstwo rodziny Hartów” w środę 16 czerwca tylko na platformie Player.pl

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments