Nowy laptop Huawei MateBook D 16 zadebiutuje 23 czerwca
|

Nowy laptop Huawei MateBook D 16 zadebiutuje 23 czerwca

Podaj dalej

Nowy laptop Huawei MateBook D 16 zadebiutuje 23 czerwca Huawei

Upowszechnienie się pracy zdalnej na przestrzeni ostatnich dwóch lat całkowicie zmieniło codzienną rutynę Polaków, zmuszając ich do zaaranżowania przestrzeni biurowej w mieszkaniach. Niestety, ich wyposażenie w sprzęt jest często gorsze od tego, które mają w biurze. Dlatego dobrym rozwiązaniem są najnowsze urządzenia pomagające efektywnie urządzić domowe biuro, takie jak laptop Huawei MateBook D 16, który zadebiutuje już 23 czerwca 2022 roku i będzie dostępny m.in. w sklepie internetowym huawei.pl.

Obecnie, mimo stopniowego znoszenia ograniczeń, większość firm zdecydowała się wprowadzić pracę hybrydową, a pracownicy chętniej i częściej pracują z domu. Dlatego wiele osób nadal boryka się z odpowiednim przygotowaniem domu do pracy, w tym zastosowaniem odpowiednich rozwiązań technicznych. Mieszkania są przecież przygotowywane jako wygodna przestrzeń odpoczynku i spędzania czasu z rodziną, stąd zaadaptowanie ich na biuro może wiązać się z problemami z niewystarczającymi technologicznie sprzętami, oprogramowaniem czy łączem internetowym.

W Huawei wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i tworzymy dla nich skuteczne rozwiązania. Przechodząc na elastyczny model pracy, musimy zaaranżować dom tak, aby ułatwiał pełną produktywność i skupienie, ale jednocześnie nie ograniczał naszej przestrzeni wypoczynkowej. Potrzebujemy technologii, która będzie nas wspierać, motywować i inspirować. Nowe rozwiązania Huawei rzucają wyzwanie tradycyjnej „konfiguracji biurowej” i rewolucjonizują sposób, w jaki pracujemy, dając większą elastyczność w wyborze miejsca pracy – mówi Dorota Haller, Dyrektorka Marketingu, Komunikacji i Digital w polskim oddziale Huawei Consumer Business Group.

Innowacje w projektowaniu laptopów

Osoby pracujące w biurze są przyzwyczajone do posiadania dużego monitora, który ułatwia zarządzanie wieloma zadaniami jednocześnie. Niestety, w mieszkaniu często nie ma miejsca na monitor, a ponieważ większość osób będzie pracować częściowo zdalnie, warto rozważyć przejście z tradycyjnych rozwiązań desktopowych, na laptopa z większym ekranem. Huawei dostrzegł tę potrzebę konsumentów i przygotował nową linię produktów z 16‑calowym wyświetlaczem FullView.

Huawei stał się liderem w projektowaniu laptopów z dużymi wyświetlaczami dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy technicznej w zakresie tworzenia smartfonów i tabletów. Podczas gdy na rynku przeważają laptopy z trzema węższymi ramkami, Huawei podnosi poprzeczkę wyżej za sprawą wysmuklenia wszystkich czterech ramek wokół wyświetlacza. To rozwiązanie jest częścią DNA linii laptopów Huawei MateBook i jedną z ich kluczowych przewag nad urządzeniami konkurencji.

Laptopy Huawei – niekończąca się pogoń za innowacjami

Huawei wprowadził na rynek swój pierwszy laptop MateBook w 2016 roku, czerpiąc z doświadczenia i wiedzy na temat każdego aspektu rozwoju technologii, od badań i rozwoju do produkcji. Wkrótce potem narodziły się trzy kolejne serie: MateBook D, MateBook E i MateBook X. Jedną z innowacji wprowadzonych do laptopów przez Huawei jest właśnie wyświetlacz Huawei FullView.

MateBook D 16 – lekki laptop o wysokiej wydajności, z dużym 16-calowym wyświetlaczem

Najnowszym członkiem rodziny MateBook jest 16-calowy Huawei MateBook D 16 z procesorem Intel® Core™ 12. generacji. Wyróżniają go przede wszystkim duży ekran i wysoka wydajność oraz charakterystyczne elementy serii, które są połączeniem estetyki, innowacyjności i inteligentnych rozwiązań, składające się na wyjątkowość marki.

Huawei MateBook D 16 odziedziczył smukłą ramkę z serii MateBook D. Większy i wyższy obszar roboczy na wyświetlaczu umożliwi użytkownikowi łatwiejsze przeglądanie wykresów, danych i dokumentów. Huawei umieścił duży 16-calowy wyświetlacz w obudowie, w której inni producenci zwykle mogą umieścić tylko 15,6-calowy ekran, powiększając obszar roboczy wyświetlacza, ale nie rozmiar laptopa.

Nowy laptop Huawei MateBook D 16 zadebiutuje 23 czerwca 2022 roku i będzie dostępny m.in. w sklepie internetowym huawei.pl.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments