Nowy pakiet Relax+ w ofercie CANAL+
INTERNET | TELEWIZJA

Nowy pakiet Relax+ w ofercie platformy CANAL+ od 23 lutego

Podaj dalej

Nowy pakiet Relax+ w ofercie CANAL+ CANAL+

Klienci zawierający nowe umowy i wybierający nowy pakiet Relax+ otrzymają dostęp do bogatej oferty 86 kanałów telewizyjnych, w tym do kanału sportowego nSport+ oraz wybranych treści premium z jakościowych bibliotek CANAL+ dzięki promocyjnemu dostępowi do kanału CANAL+ Family na okres 24 miesięcy za 0 zł.

Odświeżona ramówka stacji CANAL+ Family wprowadziła dla widzów nowe pasma tematyczne wypełnione filmami, serialami, dokumentami, sportem oraz treściami dla najmłodszych z kanałów CANAL+ Premium, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument czy CANAL+ Sport. Klienci wybierający pakiet Relax+ otrzymują więc dostęp do treści ze świata CANAL+ dostępnych do tej pory wyłącznie w wyższych pakietach premium.

Kanał nSport+ dostępny w pakiecie Relax+ pozwoli poznać różnorodną ofertę sportową stacji CANAL+. Fani żużla znajdą tam transmisje meczów PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz dedykowane magazyny poświęcone tej dyscyplinie. Widzowie wchodzący w świat sportu CANAL+ będą mogli zobaczyć tam również transmisje wybranych, ekskluzywnych meczów PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander, Ligue 1, Futsal Ekstraklasy oraz autorskie magazyny i reportaże sportowe. Ofertę kanału nSport+ uzupełniają retransmisje meczów NBA, najlepszej koszykarskiej ligi świata.

Relax+ z dostępem do CANAL+ online

Klienci wybierający pakiet Relax+ już niebawem otrzymają dostęp do serwisu CANAL+ online bez dodatkowych opłat i bez limitu godzin. Klienci znajdą w serwisie kanały telewizyjne i kolekcje, do których CANAL+ posiada prawa do rozpowszechniania w internecie oraz które klienci posiadają w swoim abonamencie. Aby rozpocząć korzystanie z CANAL+ online w ramach abonamentu należy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Strefa CANAL+ oraz uzupełnić dane w formularzu. Z CANAL+ online można skorzystać w przeglądarce internetowej na stronie internetowej ogladaj.canalplus.pl, przez aplikacje mobilne na urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV oraz CANAL+ BOX 4K.

Pakiet Relax+ to w skrócie:

  • CANAL+ Family za 0 zł na cały okres umowy
  • 43 kanały rozrywkowe
  • 8 kanałów filmowych i 3 sportowe, w tym nSport+
  • 11 kanałów popularnonaukowych i 4 dla dzieci
  • 7 autorskich kanałów tematycznych CANAL+, np.: Kuchnia+, Domo+, Planet+
  • Dostęp do wybranych kanałów i kolekcji VOD w CANAL+ online bez limitu godzin i bez dodatkowych opłat (już wkrótce).

Pakiet Relax+ można zamówić w cenie 29,99 zł miesięcznie. Cena po uwzględnieniu rabatów: 5 zł/mies. za zgody marketingowe oraz 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność.

Źródło tekstu: Platforma CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments