Nowy program ,,Buddy Valastro-droga do zdrowia" na kanale TLC
TELEWIZJA

Nowy program „Buddy Valastro: droga do zdrowia” na kanale TLC

Podaj dalej

Nowy program ,,Buddy Valastro-droga do zdrowia" na kanale TLC TVN Grupa Discovery

Już w niedzielę, 7 lutego o godzinie 21.30, znany mistrz sztuki cukierniczej i bohater popularnej serii „Słodki biznes”, Buddy Valastro, wraz z żoną i dziećmi, zaprosi widzów do swojego domu w programie „Buddy Valastro: droga do zdrowia”. Słynny cukiernik, który już od czterech pokoleń kontynuuje rodzinne tradycje, odsłoni nam kulisy swojej rekonwalescencji po poważnym urazie ręki.

Gdy w zeszłym roku, Buddy miał groźny wypadek na kręgielni i mógł stracić dłoń, miliony widzów na świecie zastanawiało się, czy cukiernik jeszcze wróci do swojej pracy i pasji. Obrażenia ręki były tak poważne, że niezbędna okazała się operacja. Teraz Buddy, choć czekają go długie miesiące fizjoterapii, jest wciąż w dobrym humorze i pozytywnie patrzy w przyszłość. Niestety nie może tworzyć swoich słodkich dzieł sztuki, ale chętnie dzieli się doświadczeniami z życia po operacji.

Czy żywiołowy bohater programu Buddy zastosuje się do zaleceń lekarzy i nie będzie forsował ręki? Jak poradzi sobie z nadzorowaniem cukierni i jaką fantastyczną niespodziankę dla szpitalnego personelu przygotuje w podziękowaniu za opiekę? Zobaczymy wkrótce na antenie TLC.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments