Nowy program ,,Budując marzenia" już od 10 maja na kanale TVN Style

Nowy program ,,Budując marzenia” już od 10 maja na antenie TVN Style

Podaj dalej

Nowy program ,,Budując marzenia" już od 10 maja na kanale TVN Style TVN Grupa Discovery

Zmiana swojego życia nie jest nigdy łatwa, a szczególnie w tak trudnym okresie pandemii. Aktorka Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak w niepewnych czasach dla branży fotograficznej, teatralnej i filmowej zdecydowali się na zmianę swojego życia i otworzenie własnego biznesu. Jak będzie wyglądała ich próba dopasowania się do nowej rzeczywistości? Czy uda im się zrealizować nowe plany? Ile trudności spotkają na swojej drodze? Nowy program „Budując marzenia” już 10 maja na antenie kanału TVN Style!

Anna i Daniel w otoczeniu lasów i jezior postanowili spełnić swoje marzenie. Na Mazurach powstanie nowoczesne siedlisko – miejsce wśród przyrody, gdzie będzie można odpocząć i na chwilę zapomnieć o wszystkim. Wraz z widzkami kanału TVN Style prześledzimy każdy etap pracy nad inwestycją, poznamy lokalną społeczność oraz sławną parę, która postanowiła zmienić swoje życie i częściowo wyprowadzić się z wielkiego miasta.

Program reality pokaże prace na nowym terenie – od samego planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Każdy z nich w zupełnie innym stylu, wszystko w urokliwej scenerii jezior. Znana aktorka pokaże nam swój osobisty świat, będzie poznawała lokalnych mieszkańców i ich regionalną kulturę. W wystroju wnętrz siedliska będzie chciała nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki. Oglądający poznają motywacje Anny Dereszowskiej, zobaczą trudności i niepokoje towarzyszące nowej inwestycji. W każdym odcinku będziemy obserwować życie jej rodziny oraz zobaczymy, jak buduje swoje marzenia.

PREMIERA W TVN STYLE: 10 MAJA, GODZ. 20:10

EMISJA W TVN: OD 16 MAJA, GODZ. 11:30

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments