Nowy program ,,Klasyka Patryka Mikiciuka" na antenie TVN Turbo 11 października o godzinie 11:15

Nowy program “Klasyka Patryka Mikiciuka” już 11 października na antenie TVN Turbo

Nowy program ,,Klasyka Patryka Mikiciuka" na antenie TVN Turbo 11 października o godzinie 11:15 TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

Podobno nie ma samochodu, którym by nie jeździł, a o motoryzacji mógłby opowiadać godzinami. Patryk Mikiciuk, pasjonat, dziennikarz oraz duma stacji TVN Turbo poprowadzi nową, pełną sportowych emocji serię w całości opartą na pojedynkach między wyjątkowymi autami. Którym pojazdom uda się zaliczyć skrupulatny test prowadzącego?   

„Klasyka Patryka Mikiciuka” to nowa seria, która skupi się na pojedynkach samochodowych. W programie zagoszczą nie tylko piękne klasyki – marzenia każdego kolekcjonera – ale także modele prosto z salonu. Wszystko, co wpadnie w oko wymagającemu Patrykowi. Postawi on auta przed serią trudnych do zaliczenia testów!  

Drag racingi (wyścigi na 1/4 mili) raz na zawsze rozstrzygną, który z testowanych pojazdów jest najszybszy. Do tego każde auto zostanie poddane wszechstronnym badaniom, dzięki którym ocenimy całe spektrum osiągów sprawdzanych samochodów.    

Ale „Klasyka Patryka Mikiciuka” to nie tylko piękne samochody. To także „klasyczny Patryk”, czyli opowieści o samochodach pełne serca, pasji i entuzjazmu!  

W pierwszym odcinku Patryk przejedzie się autem, które królowało na plakatach w chłopięcych pokojach w latach 90. – przekonamy się jak się prowadzi i ile pali kultowe Lamborghini Diablo. Zaprezentujemy też nowe Porsche 911 Turbo S oraz “911” z serii G z przełomu lat 70. i 80. Na lotnisku w Ułężu porównamy osiągi Lamborghini Huracana EVO i o wiele tańszego Chevroleta Camaro ZL1 – sprawdzimy, jak oba te auta wypadną w wyścigu na ćwierć mili.

Premierowy odcinek programu ,,Klasyka Piotra Mikiciuka” w niedzielę o godzinie 11:15 w TVN Turbo.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery

%d bloggers like this: