Nowy program ,,Mój chłopak jest maminsynkiem" od 11 lutego na kanale TLC
TELEWIZJA

Nowy program „Mój chłopak jest maminsynkiem” od 11 lutego w TLC

Podaj dalej

Nowy program ,,Mój chłopak jest maminsynkiem" od 11 lutego na kanale TLC TVN Grupa Discovery

Premiera programu: 11 lutego o godz. 22:00

Doskonale znamy ten schemat z życia –  dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie i chce go poślubić do czasu, gdy… poznaje przyszłą teściową i okazuje się, że to właśnie matka jest i zawsze będzie najważniejszą kobietą życia ukochanego! Jak odnaleźć się w tym niecodziennym trójkącie? Zakończyć relację, a może mimo wszystko ją kontynuować? Czy związek pod kuratelą apodyktycznej i nadopiekuńczej rodzicielki ma w ogóle szansę przetrwać?


W programie poznamy cztery młode kobiety, rywalizujące o miłość swoich partnerów z ich matkami.  Panie rozpieszczają swoich synów do granic możliwości, opiekują się nimi z przesadną troską. Nic więc dziwnego, że wygodni mężczyźni nie spieszą się do przecięcia pępowiny łączącej ich z rodzinnym domem. W momencie, gdy w tak bliską relację matka-syn wkracza inna kobieta, można być pewnym, że posypią się iskry. Zaskakujące, kłopotliwe czy wręcz krępujące sytuacje zdarzają się więc na każdym kroku. Mają miejsce podczas pierwszych randek, wspólnego mieszkania, a nawet przygotowań do ślubu. W tej batalii, żadna ze stron nie chce odpuścić. Emocjonalna manipulacja, subtelne gierki to stały element przeciągania liny, między przyszłą żoną, a przyszłą teściową. Która z nich wygra?Poznajmy głównych bohaterów programu:

Stephanie (25), Mike (25) i mama Liz (49)  
Stephanie spotyka się z Mike’em od dłuższego czasu, ostatnio postanowili razem zamieszkać. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana, liczy na pierścionek zaręczynowy. Jedyny problem stanowi mama Mike’a – Liz. Kobieta niewiarygodnie rozpieściła swego syna, Stephanie boi się, że nie jest w stanie sprostać jego oczekiwaniom w zakresie prowadzenia domu czy gotowania. Obawia się też swojej przyszłej teściowej, ale chce ją przekonać do siebie, wiedząc, że to jedyny sposób by poślubić ukochanego mężczyznę.

Emily (24), Shekeb (30) i mama Laila (61)
Emily i Shekeb zakochali się w sobie dwa lata temu. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak od tego czasu doszło do wielu konfliktów między dziewczyną, a mamą chłopaka. Ogromne różnice religijne i kulturowe stają się powodem częstych kłótni. Emily chciałaby, aby Shekeb wyprowadził się z domu swoich rodziców. Ten nie chce się jednak spieszyć, obawia się reakcji przywiązanej do niego matki. Czy to przesadne oddanie mężczyzny nie stanie na drodze do szczęśliwego związku?

Justina (26), Jason (28) i mama Annette (49)
Justina planuje swój wymarzony ślub z Jasonem, ale jego apodyktyczna matka Annette jest zdeterminowana, aby przeforsować swoją wizję tego szczególnego dnia. Mężczyzna, rozdarty między narzeczoną, a mamą, stara się łagodzić napięcia. Czy Justinie uda się zorganizować ceremonię zgodnie z własnym zamysłem, czy też zostanie zmuszona do dostosowania się do planów swojej przyszłej teściowej? I jak zachowa się w tej sytuacji Jason?

Kim (25), Matt (28) i mama Kelly (56)
Kim mieszka ze swoim chłopakiem Mattem, w domu jego matki Kelly, co nie wpływa dobrze na ich związek. Jednak wszystko ma się wkrótce zmienić, ponieważ para zamierza wybudować dom. Niestety, ku wielkiemu zaskoczeniu dziewczyny, jej ukochany planuje uwić ich wspólne gwiazdko na działce, tuż za domem rodziców. To oznacza, że Kim musiałaby codziennie widywać przyszłą teściową…

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments