Nowy program ,,Najgorsze polskie tatuaże" od 28 stycznia w serwisie Player oraz TVN
INTERNET | TELEWIZJA

Nowy program ,,Najgorsze polskie tatuaże” od 28 stycznia w serwisie internetowym Player

Podaj dalej

Nowy program ,,Najgorsze polskie tatuaże" od 28 stycznia w serwisie Player oraz TVN TVN Grupa Discovery

Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? „Najgorsze polskie tatuaże” zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. Nowy program zadebiutuje 28 stycznia w serwisie internetowym Player.pl, tego dnia również na antenie stacji TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serii. Cały sezon od 20 lutego pojawi się w wiosennej ramówce TTV.

„Najgorsze polskie tatuaże” to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Sebastian “Junior”, Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania – oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!

Seria „Najgorsze polskie tatuaże” zadebiutuje w serwisie Player.pl już 28 stycznia, gdzie udostępnione zostanie sześć odcinków. Tego dnia również na antenie TVN o godz. 22:30 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek formatu. Cały sezon od 20 lutego trafi do wiosennej ramówki TTV, gdzie w każdą sobotę o godz. 22:00 widzowie obejrzą dwa nowe odcinki programu. Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments