Jesienią w stacji TTV zadebiutuje nowy program "Usłyszcie nas!"

Nowy program “Usłyszcie nas!” jesienią na antenie TTV

Jesienią w stacji TTV zadebiutuje nowy program "Usłyszcie nas!" TVN Discovery Polska

Bohaterami nowego programu „Usłyszcie nas!” będą silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych.

Na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, które przetestują otwartość i ciekawość na innego człowieka. W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów.

Zaprosiliśmy do udziału w programie niecodzienną grupę bohaterów oraz wspierających ich mentorów. Bo „Usłyszcie nas!” to nie jest zwyczajny talent show. W programie nie będzie jurorów i ocen, będzie w nim natomiast pewna prosta reguła dotycząca nie tylko bohaterów telewizyjnych, ale i ludzi wokół nas – wystarczy chcieć ich usłyszeć i zauważyć, a wówczas mogą się wydarzyć rzeczy niesamowite. Na to bardzo liczę – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Program „Usłyszcie nas!” jest stworzony dla ludzi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. Na koniec serii – w siódmym odcinku, widzowie zdecydują, który z bohaterów skradł ich serca. Do wygrania będą dwie równorzędne nagrody pieniężne, każda w wysokości 50 000 złotych.

W programie „Usłyszcie nas!” istotną rolę do spełnienia ma niecodzienne kolegium mentorów towarzyszące bohaterom programu. W tej roli widzowie zobaczą znaną wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza „Lotka” Lodkowskiego, Krzyśka Hirsztritta, uczestnika „Down the road. Zespół w trasie” oraz Przemka Kossakowskiego. Nad dobrą energią na planie będzie czuwać niezwykła prowadząca – drag queen, Himera. Wszyscy oni będą służyć uczestnikom swoim wsparciem, podpowiedzą jak przekonać do siebie i swojego pomysłu na życie.

Premiera serii na antenie stacji TTV będzie miała miejsce w niedzielę, 18 października o godz. 22:15. Za jej produkcję odpowiada firma Mass Koncept.

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: