Nowy router DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 w sieci Plus
|

Nowy router DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 w sieci Plus

Podaj dalej

Nowy router DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 w sieci Plus Plus

W ofercie sieci Plus pojawił się nowy router obsługujący najszybszy i najnowszy internet 5G. Nowoczesny DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniach i domach, jak i w małych i średnich przedsiębiorstwach czy też akademikach. Urządzenie będzie można kupić na raty wraz z ofertą abonamentową z internetem 5G.

Zasięgiem najszybszego internetu 5G od Plusa objętych jest już ponad połowa mieszkańców Polski, zarówno z większych jak i mniejszych miejscowości. Równocześnie, operator Plus nieustannie poszerza również portfolio urządzeń, które obsługują tę technologię – obecnie jest to już ponad 80 smartfonów i routerów. W ofercie operatora pojawiła się właśnie najnowsza propozycja – DBG SpeedBox Router 5G CPE 3.

Urządzenie będzie dostępne np. w ofercie na 48 rat po 28 zł + 0,98 zł na start (razem 1344,98 zł). Aby je kupić niezbędne będzie także dobranie odpowiedniego abonamentu, np. za 50zł/mies. W ramach tej kwoty użytkownicy otrzymają pakiet internetowy 120 GB/mies. oraz dostęp do sieci 5G w cenie abonamentu. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, z czego pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Dodatkowo klienci będą mieli możliwość przetestowania zarówno usługi jak i urządzenia przez 15 dni.

DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 jest łatwy w obsłudze, a jego pierwsze uruchomienie jest szybkie i bezproblemowe. Obsługuje nowoczesną i wszechstronną sieć Wi‑Fi 6, a o wysoki poziom bezpieczeństwa dba wbudowany firewall oraz odpowiedni protokół VPN (L2TP i PPTP). Router może obsługiwać nawet 64 urządzenia jednocześnie oraz obsługuje SMS-y.

Źródło tekstu: Plus


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments