Nowy sezon programu ,,Defacto" od 28 lutego w TTV
TELEWIZJA

Nowy sezon programu ,,Defacto” wiosną na kanale TTV

Podaj dalej

Nowy sezon programu ,,Defacto" od 28 lutego w TTV TVN Grupa Discovery

Popularnonaukowy program „Defacto” wraca z porcją nowych tematów i zagadnień, a część z tych informacji widzowie dostaną prosto z pierwszej ręki – w ramach programu cyklicznie będziemy się również spotykać z młodymi podróżnikami!

W programie widzowie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania – między innymi takie, czy śmieci z kosmosu mogą nam spaść na głowę, albo czy należy bać się cyborgów? Przyjrzymy się najnowszym osiągnięciom naukowym, poznamy nowinki technologiczne i zajrzymy do świata przyrody, fizyki i medycyny. Dowiemy się, między innymi, dlaczego niektóre kobiety postanawiają zjeść swoje łożysko oraz co kryje w sobie męska broda?

Wiosenną nowością w programie będzie pojawienie się pary podróżników i vlogerów – Oli i Borysa, którzy od lat prowadzą kanał „Planeta Abstrakcja”.  Wspólnie z nimi zajrzymy do nielegalnej kopalni złota w Peru, obejrzymy jak z perspektywy mieszkańców Gujany Francuskiej wygląda start rakiety kosmicznej, a w Afganistanie wraz z lokalnymi studentami pójdziemy na nocną imprezę!

Emisja serii od 28 lutego, w każdą niedzielę o godzinie 9:15 na antenie stacji TTV.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments