Premiera trzeciego sezonu serii ,,Nic do zgłoszenia" 20 października o godzinie 21:00 w Discovery Channel

Nowy sezon programu „Nic do zgłoszenia” już od 20 października na antenie Discovery Channel!

Premiera trzeciego sezonu serii ,,Nic do zgłoszenia" 20 października o godzinie 21:00 w Discovery Channel TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

Przemyt to profesja stara jak świat! Ale na jej drodze stoją wyszkoleni i bezkompromisowi funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Wielokrotnie już udowodnili, że potrafią powstrzymać nawet najbardziej wyrafinowane próby przewozu nielegalnych towarów. W trzecim sezonie programu „Nic do zgłoszenia” na widzów czekają kolejne brawurowe akcje, a także nowe sensacyjne wątki.

Wyłapywanie skrzętnie ukrytej kontrabandy to codzienność funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej w Krajowej Administracji Skarbowej. Premierowe odcinki przyniosą kolejne udaremnione próby wwozu nielegalnych towarów na teren Polski i innych krajów Unii Europejskiej, a także niedoszłe przekręty, oszustwa podatkowe oraz rozbrajanie niebezpiecznych grup przestępczych. Kamery programu odwiedzą znane już widzom przejścia graniczne w Dorohusku, Korczowej, Medyce oraz Bezledach. Nie zabraknie też nowych bohaterów, a wraz z nimi nowych wyzwań!

Premiera nowego sezonu serii „Nic do zgłoszenia” już we wtorek 20 października o godzinie 21:00 na antenie Discovery Channel.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery

%d bloggers like this: