Nowy smartfon motorola razr 40 Ultra w sieci Plus
|

Nowy smartfon motorola razr 40 Ultra w sieci Plus

Podaj dalej

Operator Plus poszerza portfolio urządzeń o flagowy smartfon motorola razr 40 Ultra 8/256GB. Model ten wyróżnia duży zewnętrzny wyświetlacz, dzięki czemu nie trzeba otwierać klapki, aby mieć szybki dostęp do wszystkich treści.

motorola razr 40 Ultra – smartfon zmieniający zasady gry

Płynne działanie flagowca zapewnia procesor Snapdragon® 8+ Gen 1. Dzięki baterii o pojemności 3800 mAh możliwe jest swobodne i intensywnie korzystanie z urządzenia. Ponadto, motorola razr 40 Ultra ma funkcję szybkiego ładowania w technologii TurboPower™ o mocy do 30 W i opcję ładowania bezprzewodowego. Wygodny dostęp do informacji umożliwia zewnętrzny ekran pOLED 3,6” o częstotliwości odświeżania 144Hz. Nowa motorola posiada ekran Flex View, który można ustawić pod różnymi kątami, dzięki czemu oferuje nowe sposoby interakcji, fotografowania i tworzenia. Razr 40 Ultra wyróżniają również doskonale dobrane aparaty: przedni 32 Mpx oraz tylny: główny 12 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) i Dual Pixel Focus PDAF oraz 13 Mpx ultraszerokokątny i makro.

W ofercie Plusa smartfon motorola razr 40 ultra dostępny jest za 549 złotych na start i 12 rat po 412,50 zł/mies. – łącznie 5499 złotych.

Abonamenty głosowe z dostępem do najszybszej 5G w Plusie

Motorola razr 40 Ultra dostępna jest w ofercie ratalnej z następującymi ofertami abonamentowymi:

  • S za 39 zł/mies. z pakietem 6 GB miesięcznie,
  • M za 59 zł/mies. z pakietem 50 GB miesięcznie,
  • L za 79 zł/mies. z pakietem 120 GB miesięcznie,
  • XL za 99 zł/mies. z pakietem 250 GB miesięcznie.

Decydując się na jedną z powyższych ofert można skorzystać z promocji zapewniającej dostęp do serwisu internetowego Disney+ w prezencie na rok. Ponadto, operator sieci Plus udostępnia wszystkim użytkownikom najszybsze 5G w Polsce bez dodatkowych opłat.

Źródło tekstu: PLUS

źródła obrazu

  • Nowy smartfon motorola razr 40 Ultra w sieci Plus: PLUS

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments