|

Nowy system routerów Huawei WiFi Mesh 3 już dostępny na polskim rynku

Podaj dalej

Nowy system routerów Huawei WiFi mesh 3 już dostępny na polskim rynku

Marka Huawei wprowadziła do sprzedaży w Polsce nowy system routerów, który zapewnia silny i stabilny zasięg sygnału nawet do 600 m² w domu lub biurze. Huawei WiFi Mesh 3, wyposażony w standard WiFi 6 Plus, umożliwia transfer danych z prędkością dochodzącą nawet do 3000 Mb/s. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach – zestaw z dwiema satelitami można kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 899 zł, a zestaw z trzema satelitami – za 1 299 zł.

Router Huawei WiFi Mesh 3 dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w znanych sklepach z elektroniką użytkową Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet czy Komputronik. Oferta może różnić się w zależności od partnerów – szczegóły dostępne są w sklepach.

Stabilne i szybkie połączenie na dużej powierzchni

Huawei WiFi Mesh 3 może obsługiwać nawet 250 podłączonych do sieci urządzeń, bez straty na jakości połączenia internetowego, co sprawdzi się w dużym gospodarstwie domowym lub biurze. Huawei WiFi Mesh 3 umożliwia również stworzenie domowego systemu routerów dopasowanego do powierzchni, dzięki możliwości wyboru spośród dwóch wariantów – zestawu złożonego z dwóch lub trzech satelitów, w zależności od potrzeb.

Aby stworzyć sieć routerów wystarczy za pomocą kabla podłączyć stację bazową do sieci, a satelity (jedną lub dwie) do gniazdek elektrycznych w oddalonych punktach. Każde z podłączonych do systemu urządzeń obsługuje dwuzakresowy dostęp do sieci bezprzewodowej 2,4 GHz i 5 GHz, zapewniając łączną prędkość do 3000 Mb/s. Jedno z pasm przeznaczone jest do komunikacji między routerami i zapewnienia jak najlepszej przepustowości łącza. System routerów automatycznie wykrywa i przełącza użytkownika do najszybszej sieci bez zerwania połączenia, jeśli ten oddali się od wykorzystywanej właśnie satelity.

Huawei Share – połącz się z WiFi za pomocą jednego dotknięcia

Nowy system routerów wyposażony jest w rozwiązanie Huawei Share, dzięki któremu nie ma konieczności wpisywania hasła w celu zalogowania do sieci – wystarczy smartfon z systemem operacyjnym Android i włączonym NFC zbliżyć do jednego z routerów.

Konfigurację Huawei WiFi Mesh 3 można przeprowadzić w prosty i wygodny sposób poprzez aplikację Huawei AI Life. Aplikacja ta umożliwia również zarządzanie domową siecią, w tym wybór ustawienia limitów prędkości, a także kontrolę korzystania z internetu przez użytkowników podłączonych do sieci, np. dzieci. AI Life zapewnia też zestaw narzędzi Smart Diagnosis, które umożliwiają rozwiązywanie problemów z siecią Wi-Fi oraz zarządzanie urządzeniami podłączonymi do sieci. Huawei WiFi Mesh 3 wyposażony jest w trzy porty Gigabit Ethernet obsługujące autoadaptację sieci WAN/LAN, dzięki czemu konfiguracja jest o wiele prostsza.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej sieci domowej

Router WiFi Mesh 3 obsługuje technologię HUAWEI HomeSec™, która zapewnia wielowarstwową ochronę sieci, w tym zaporę sieciową i ochronę przed atakami typu brute force. Urządzenie obsługuje też najnowszy standard uwierzytelniania i szyfrowania danych Wireless Protected Access III (WPA3), który wykorzystuje 192-bitowy pakiet zabezpieczeń.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments