Promocja 7GB internetu za darmo w ofertach na kartę sieci T-Mobile potrwa od 25 marca do 1 kwietnia.

Obciążenie sieci T-Mobile Polska ustabilizowało się na nowych poziomach

W dniach 16 i 17 marca 2020 roku liczba połączeń wzrosła o 40% w porównaiu do początku marca w T-Mobile Polska. T-Mobile
T-Mobile Polska

Zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne klientów sieci T‑Mobile Polska ustabilizowało się na nowych poziomach. W ostatnich dniach zanotowaliśmy:

  • 40% więcej połączeń w porównaniu do danych z początku marca,
  • wzrost średniego czasu połączeń,
  • 25% więcej przesyłanych danych.

Ubiegłotygodniowy wzrost zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne ustabilizował się na nowych, wyższych poziomach również w pierwszych dniach tego tygodnia.

W poniedziałek i wtorek (16-17.03.2020) liczba połączeń głosowych zrealizowanych przez klientów operatora T‑Mobile była wyższa o około 40% niż na początku marca. Największe wzrosty obserwujemy w godzinach 9:00-15:00, z nowym dobowym szczytem liczby połączeń w godzinach 10:00-11:00. Rośnie nie tylko liczba połączeń, ale również średni czas połączeń. W porównaniu do sytuacji sprzed 2 tygodni średni czas połączenia w dni powszednie wzrósł o około 25% i aż o 60% w weekend.

Obserwujemy dalszy wzrost zapotrzebowania na usługi transmisji danych w porównaniu do końcówki ubiegłego tygodnia. W poniedziałek i wtorek klienci przesłali o około 25% danych więcej niż porównywalnym okresie na początku marca. Największe wzrosty widoczne są w godzinach 8:00-14:00. Niezmienione pozostały godziny szczytu korzystania z usług transmisji danych, które przypadają na godziny późno popołudniowe i wieczorne. 

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

%d bloggers like this: