Film ,,Sala samobójców. Hejter" opowiada historie studenta, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt i nadal korzystać z finansowego wsparcia krasuckich.

Od 18 marca głośny film Jana Komasy ,,Sala samobójców. Hejter” w Playerze

Film ,,Sala samobójców. Hejter" opowiada historie studenta, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt i nadal korzystać z finansowego wsparcia Krasuckich.
TVN Discovery Polska

Od środy, 18 marca, do biblioteki Playera dołączy głośny film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter”. Tytuł miał niedawno swoją premierę w kinach, a już od 18 marca 2020 roku będzie go można oglądać w serwisie w ofercie „filmy na żądanie”. Zostań w domu z Playerem!

Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja debiutanckiego filmu Jana Komasy. Obraz opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparciapaństwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje.

Film „Sala samobójców. Hejter” dostępny będzie od 18 marca w ofercie transakcyjnej serwisu internetowego player.pl! 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: