Odbierz 60 dni bezpłatnego dostępu do BookBeat w sieci T-Mobile
|

Odbierz 60 dni bezpłatnego dostępu do BookBeat w sieci T-Mobile

Podaj dalej

Odbierz 60 dni bezpłatnego dostępu do BookBeat w sieci T-Mobile

Kiedy wiosna jest już w rozkwicie, dojrzewają także związane z nią plany. Wiele z nich umila piękna aura pogodowa, a najlepiej uzupełnia – wciągająca lektura. Dlatego, z okazji Światowego Dnia Książki, już od 20 kwietnia klienci operatora T-Mobile mogą odebrać kod pozwalający na 60-dniowy, bezpłatny dostęp do aplikacji BookBeat z biblioteką audiobooków i ebooków. Z prezentu można skorzystać w aplikacji „Mój T-Mobile” do 3 maja.

Dzięki platformom subskrypcyjnym ulubione gatunki literackie mogą towarzyszyć nam na niemal każdym etapie dnia pod różnymi postaciami: na czytniku, w słuchawkach czy w głośnikach samochodu. Wiosną to szczególnie wygodne, gdy coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Z tego powodu operator T-Mobile przygotował specjalny prezent – kod pozwalający na 60-dniowy dostęp do zasobów aplikacji BookBeat w abonamencie Basic. To kolejna odsłona akcji „Bonusy od serca”, w ramach której razem z partnerami zostały stworzone  specjalne oferty dla klientów T-Mobile w podziękowaniu za to, że są z nimi.

Książka za wyciągnięcie smartfona
Jak odebrać prezent? Wystarczy w zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i wybrać sekcję „Benefity”. Zamieszczony tam kod można wykorzystać, klikając opcję „Przejdź do realizacji”. Przeniesie nas ona na stronę bookbeat.pl, na której należy uzupełnić dane, zaakceptować regulamin serwisu i podać kod rabatowy. Z prezentu mogą skorzystać użytkownicy, którzy nie byli dotąd zarejestrowani w serwisie BookBeat. Kod będzie dostępny od 20 kwietnia do 3 maja, natomiast na jego wykorzystanie jest nieco więcej czasu – do 5 maja do końca dnia. Po okresie promocyjnym subskrypcja będzie kontynuowana automatycznie zgodnie z cennikiem BookBeat, jednak jeśli zrezygnujemy z niej przed tym terminem, nie poniesiemy opłat.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments