W usłudze PREMIERY VOD+ CANAL+ można obejrzeć dwa tygodnie po premierze w kinie film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” w cenie 25 zł.

Odkodowany dostęp do wyższych pakietów i kolekcji filmowej Kino Świat na Platformie CANAL+

W usłudze PREMIERY VOD+ CANAL+ można obejrzeć dwa tygodnie po premierze w kinie film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” w cenie 25 zł.

Platforma CANAL+ chcąc umilić swoim abonentom czas spędzany w domu odkoduje dla nich dostęp do kanałów z wyższych pakietów telewizyjnych lub kolekcji filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat, w zależności od posiadanego przez abonenta pakietu. Kanały będą dostępne w tzw. „otwartym oknie” bez dodatkowych opłat od 18 marca do końca marca 2020 roku, a kolekcja filmów od 19 marca do końca marca.

Dzięki „otwartemu oknu” abonenci zyskają dostęp do wielu nowych kanałów z filmami i serialami, dokumentami, informacjami czy treściami dla najmłodszych. W kolekcji Kino Świat będzie można natomiast znaleźć propozycje filmowe z wielu różnych gatunków – m.in. komedie, filmy familijne czy filmy akcji.

Abonenci posiadający pakiet Entry+ otrzymają dostęp do 22 kanałów z wyższego pakietu Start+ (m.in. 2 kanałów dziecięcych, 3 informacyjnych, 6 filmowych, 11 tematycznych), natomiast posiadacze pakietu Start+ do 37 kanałów z wyższego pakietu Comfort+ (m.in. 7 kanałów dziecięcych, 6 filmowych, 3 informacyjnych, 21 tematycznych), a klienci z pakietem Comfort+ dopełnienie do pakietu Extra+ (m.in. 5 kanałów dziecięcych, 12 filmowych, 19 tematycznych).

Abonenci z pakietem Extra+ i wyższymi od 19 marca otrzymają dostęp do kolekcji 20 filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat (jeśli nie mają jej już w ofercie) w usłudze nc+ GO TV na dekoderze lub na dowolnym urządzeniu dzięki nc+ GO. Już od 19 marca w kolekcji pojawią się kolejne nowe tytuły.

„Sala samobójców. Hejter” dla klientów Platformy CANAL+

CANAL+ zaprasza również wszystkich abonentów na kolejne premiery prosto z kina. Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć najnowszy film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” – bez wychodzenia z domu. Już dziś wieczorem film będzie dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł.

#Zostańwdomu z CANAL+Otwarte okno na kanały nie dotyczy oferty ITI Neovision S.A. w Orange.

Źródło tekstu: Platforma CANAL+

Źródło zdjęć: Platforma CANAL+

%d bloggers like this: