|

Odlotowa oferta sieci T-Mobile z Red Bull MOBILE!

Podaj dalej

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE? To połączenie właśnie stało się rzeczywistością dzięki JAK ZWYKLE NIEZWYKŁEJ usłudze subskrypcyjnej z nielimitowanym internetem aż na pół roku i to bez limitu prędkości. Teraz możesz przekonać się o tym sam, gdyż uruchamiając najnowszą ofertę Red Bull MOBILE za pierwszy miesiąc zapłacisz jedynie 1 zł! To jak, wchodzisz w to?

T-Mobile i Red Bull MOBILE z pewnością łączy jedno: uwielbiamy zaskakiwać! Dlatego w duecie została stworzona, jak zwykle, niezwykła oferta – pełna nieograniczonych możliwości, pełnej wygody, a także najlepszych doświadczeń dzięki cotygodniowym dropom w aplikacji z nagrodami ze świata Red Bulla! Ofertą w pełni można zarządzać z poziomu aplikacji, a jej subskrypcyjna forma oznacza brak konieczności podpisywania umowy i możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. Płatności, po podpięciu karty, pobierane są zaś automatycznie co 30 dni. Dostarczać zawsze świetną jakość, bezkonkurencyjne doświadczenia oraz pozytywnie zaskakiwać klientów – takie właśnie cele zawsze stawiamy sobie w T-Mobile. Dlatego bardzo się cieszę, że Red Bull MOBILE wybrał najlepszą sieć od T-Mobile. Dzięki tej współpracy jeszcze większa liczba osób będzie w stanie doświadczyć doskonałości technologicznej naszej sieci i to w przemyślanej, dogodnej dla nich formule. Wspólnie z Red Bull MOBILE będziemy przekraczać limity, znosić ograniczenia i oferować mnóstwo dodatkowych atrakcji, by zapewnić wszystkim klientom najlepsze doświadczenia – komentuje Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska.

Jak zwykle niezwykle: oferta bez ograniczeń i pełna wygoda w najlepszej cenie!
Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y: wszystko to oczywiście, jak zwykle, znajdziemy w najnowszej ofercie od T-Mobile i Red Bull MOBILE. Ale dodany do tego również niezwykły twist: propozycja ma postać wygodnej, subskrypcyjnej oferty, w której znajdziemy internet z dostępem do nowoczesnej technologii 5G, bez limitu danych i prędkości na pół roku oraz subskrypcji z pierwszym miesiącem zaledwie za złotówkę! A co później? Tylko 40 zł w każdym cyklu 30-dniowym (uwzględniając rabat 5 zł za zgody marketingowe) – po upływie 6 miesięcy z nielimitowanym pakietem danych, od 7. miesiąca solidna paczka 60 GB na 30 dni. Tak wiele za tak niewiele – to jedyna taka oferta na rynku!

Nielimitowany internet z zasięgiem T-Mobile i angażujące doświadczenia ze świata Red Bulla to połączenie, które z pewnością spodoba się niejednemu klientowi. A to dlatego, że postawiliśmy na kluczowe dla użytkowników aspekty: świetną jakość, maksymalną wygodę oraz najlepsze i niepowtarzalne doświadczenia podczas korzystania z oferty. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na świetną jakość usług telekomunikacyjnych i elastyczność oferty, ale również na wyjątkowe nagrody i niespodzianki, które co tydzień będą czekać w aplikacji Red Bull MOBILE. Jestem przekonany, że taka kombinacja będzie stanowić prawdziwy wyróżnik na rynku, ale przede wszystkim zostanie doceniona przez klientów, którzy oczekują połączenia doskonałej technologii z zabawą – tłumaczy Goran Markovic,  członek zarządu i dyrektor ds. B2C w T-Mobile Polska.

Odlotowa oferta sieci T-Mobile z Red Bull MOBILE!

Od biletów do gadżetów, czyli świat pełen atrakcji w aplikacji Red Bull MOBILE
W ofercie wolność i wygoda – oferta może odbywać się bowiem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji Red Bull MOBILE, a oferta regularnie odnawia się sama! I uwaga, na tym nie kończą się jej atuty. Co tydzień do rozdania fantastyczne nagrody ze świata Red Bulla! Subskrybujesz więc, grasz i wygrywasz, gdzie chcesz i kiedy tylko masz na to ochotę. Czy takie rozwiązanie może być jeszcze wygodniejsze? Oczywiście, że tak! Numer aktywujesz w apce w kilka minut bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wybierzesz wirtualną kartę eSIM.

Z oferty Red Bull MOBILE, której sieć napędza T-Mobile, skorzystać możemy na wiele sposobów – zarówno online, jak i offline. Dla tych, którzy cenią sobie cyfrowe rozwiązania, dajemy możliwość zamówienia nowego numeru bądź przeniesienia numeru od innego operatora w sklepie internetowym na stronie redbullmobile.pl lub w aplikacji Red Bull MOBILE, w której do wyboru mamy zarówno opcję z eSIM, jak i tradycyjną kartą SIM.

Startery nowej oferty od października będą również dostępne na stacjach benzynowych, w kioskach i w automatach. To jednak jeszcze nie wszystko. Starter Red Bull MOBILE będzie również można zakupić razem z puszką napoju Red Bull w sekcji z napojami energetycznymi.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

źródła obrazu

  • Odlotowa oferta sieci T-Mobile z Red Bull MOBILE!: T-Mobile

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments