Odsprzedaj swój telefon i zyskaj bon nawet 600 zł na zakup nowego Samsunga w sieci Orange
TELEKOMUNIKACJA

Odsprzedaj swój telefon i zyskaj bon nawet 600 zł na zakup nowego Samsunga w Orange

Podaj dalej

Odsprzedaj swój telefon i zyskaj bon nawet 600 zł na zakup nowego Samsunga w sieci Orange Orange

Chcesz wymienić smartfon na nowszy i nie wiesz, co zrobić ze swoim dotychczasowym? Przyjdź do salonu Orange. Sprzedasz swój stary telefon i otrzymasz bon na zakup nowego urządzenia marki Samsung.

Odsprzedaj operatorowi Orange niepotrzebny Ci smartfon i skorzystaj z dodatkowego bonu na nowy. Tak w skrócie można określić nową ofertę Orange, a w zasadzie jest to kontynuowanie wcześniejszych działań, realizowanych od lat, dzięki którym sieć daje szansę na drugie życie sprawnym urządzeniom.

Zniżki na nowoczesne smartfony marki Samsung

Od końca stycznia, wraz z premierą flagowca – Samsunga Galaxy S21 5G, wystartowała akcja Odkupu telefonów z Samsung. Jest to oferta towarzysząca standardowemu odkupowi telefonów. Teraz każdy klient, który odsprzeda swój smartfon w salonie i zakupi jeden z promowanych produktów marki Samsung, otrzyma na niego dodatkowy bon. Poniżej znajdują się modele, do których przypisane są zniżki od obowiązującej ich ceny.

  • Samsung Galaxy S20 FE 5G – 200 zł
  • Samsung Galaxy S21 5G 128GB – 300 zł
  • Samsung Galaxy S21 5G 256GB – 350 zł
  • Samsung Galaxy S21+ 5G 128GB – 400 zł
  • Samsung Galaxy S21+ 5G 256GB – 450 zł
  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128G – 500 zł
  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB – 550 zł
  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 512GB – 600 zł

W ten sposób można zyskać spory rabat na najnowszy model Samsunga – z imponującymi parametrami, profesjonalnym aparatem fotograficznym i dostępem do internetu 5G.

Na czym polega odkup telefonów?

Wystarczy przyjść do dowolnego salonu marki Orange ze starszym, ale działającym smartfonem. Nie trzeba mieć pudełka ani dodatkowych akcesoriów np. ładowarki. Podczas wizyty konsultant wyceni smartfon i przekaże bon o jego wartości, do zrealizowania na zakup nowego urządzenia.

Teraz obowiązująca akcja specjalna – z bonami na smartfony Samsung – potrwa do końca marca lub do wykorzystania zapasów. Dlatego warto się pospieszyć i z niej skorzystać. A przed wizytą w salonie – na stronie Orange można dokonać wstępnej wyceny swojego obecnego smartfona.

Wymiar eko

Dzięki ofercie odkupu starego telefonu operatora daje szansę na drugie życie sprawnym urządzeniom i oszczędzamy cenne surowce. Gdy określonego modelu telefonu nie ma jednak na liście przez nas kupowanych, bo np. jest zbyt stary lub konsultant stwierdzi, że jest zbyt zużyty lub niedziałający – w każdym salonie Orange można zostawić go do recyklingu. Są do do tego specjalnie przeznaczone pojemniki.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments