Odświeżona wersja tygodnika 100 rad
PRASA

Odświeżona wersja tygodnika 100 rad

Podaj dalej

Odświeżona wersja tygodnika 100 rad BAUER MEDIA

28 stycznia 2021 roku ukaże się nowe, zmienione wydanie tygodnika 100 rad.

Nowe cykle i rubryki, wprowadzone od nr 4/2021, uwzględniają aktualną sytuację społeczną związaną z pandemią, zmiany w zachowaniach oraz nowe potrzeby kobiet 50+, zdefiniowane dzięki badaniom przeprowadzonym wśród czytelniczek prasy poradnikowej i rozrywkowej w nowej, pandemicznej rzeczywistości. Celem zmian jest wsparcie informacyjne i emocjonalne Czytelniczek, pomoc w rozwiązaniu nowych problemów i odnalezienie pozytywnych stron w obecnych warunkach.

Dotychczasową „Encyklopedię Zdrowia” zastąpił nowy cykl do zbierania „Jak dobrze żyć z chorobą”. Znaleźć z nim można ważne informacje dotyczące chorób przewlekłych, typowych w dojrzałym wieku i porady do stosowania na co dzień, gdy dostęp do specjalistów jest utrudniony. W bieżącym wydaniu tematem cyklu jest cukrzyca. 

Nowym działem jest „Nie jesteś sama! Razem damy radę!”, w którym psycholog podpowiada jak radzić sobie z trudnymi emocjami, samotnością, negatywnymi informacjami, które słyszymy każdego dnia oraz gdzie szukać pomocy.

Dotychczasowy dział „Kuracje z natury” uzupełniła rubryka „Przyjemność dobra dla zdrowia” – w tym numerze herbatka, deser i ćwiczenia na wzmocnienie serca. Nowe formaty znalazły się również w dziale Moda: „Dobrze mi w tym!” i Uroda: „Nasz przewodnik kosmetyczny”.

Odświeżony został również cykl „Praktyczny poradnik na czas pandemii” obejmujący aktualne, praktyczne informacje i porady związane z życiem w okresie zagrożenia zarażeniem Covid-19.

Temat tygodnia w tym numerze poświęcony jest podwyżkom, które zostaną w prowadzone w 2021 roku.

Wydanie wspiera kampania reklamowa obejmująca ogólnopolskie stacje telewizyjne i magazyny Wydawnictwa Bauer oraz punkty sprzedaży. Cena egzemplarzowa tygodnika 100 rad pozostała bez zmian i kosztuje 1,69 zł. Nakład wynosi 290 tys. egz.

Źródło tekstu: BAUER MEDIA


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments