Oferta na wakacje w Orange Flex
| |

Oferta na wakacje w Orange Flex

Podaj dalej

Oferta na wakacje w Orange Flex

Operator Orange rozpoczyna lato z Flexem. Dodatkowe GB na urlop w kraju i za granicą? W Zestawie Wakacyjnym dla nowych i obecnych użytkowników oferty, darmowe GB są do odebrania w Klubie Flex przez całe wakacje. Dodatkowe GB, by nie musieć martwić się o swoją paczkę danych podczas letnich wyjazdów to must have. Dlatego nowi i obecni użytkownicy Orange Flex mogą liczyć na wakacyjne niespodzianki w postaci dodatkowych GB w Polsce, za granicą oraz Video Pass na 30 dni za 0 zł.

W skład Zestawu Wakacyjnego wchodzą:

  • Pakiet 2 GB w roamingu w UE, ważny 30 dni
  • Pakiet 50 GB (2 x 25 GB), każdy ważny przez 30 dni
  • Video Pass ważny 30 dni

Na wakacjach liczy się pakiet internetu! Flex daje użytkownikom w prezencie aż 2 GB w roamingu w UE, które mogą wykorzystać podczas zagranicznych podróży bez zmartwień, czy paczka danych szybko się skończy. To duża wygoda i ułatwienie na wakacjach. Dla tych, którzy preferują wypoczynek w kraju Orange Flex przygotował dwa kody po 25 GB każdy.

Na koniec Video Pass za 0 zł na 30 dni, czyli możliwość oglądania filmów i seriali bez zużycia dostępnej paczki danych. Dzięki Video Pass korzystacie bez limitu GB m.in. z: HBO GO, Netflix, YouTube, VOD.PL, Player, Canal+, TVP Sport, CDA Premium, Ipla, Orange TV Go.

Kody promocyjne czekają na użytkowników w Klubie Flex, skąd mogą wygenerować i aktywować swoje indywidualne kody promocyjne. Promocja obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia 2021.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments