Smartfon LG Velvet 5G taniej o 432 zł w ofercie tygodnia sieci Orange
TELEKOMUNIKACJA

Oferta tygodnia na smartfon LG Velvet 5G w Orange

Podaj dalej

Smartfon LG Velvet 5G taniej o 432 zł w ofercie tygodnia sieci Orange Orange

Nowy rok operator Orange rozpoczyna z nowymi ofertami. W tym tygodniu poleca nowoczesny smartfon LG Velvet 5G taniej nawet o 432 złote. Promocja obowiązuje tylko do 20 stycznia, do końca dnia.

Przeceniony telefon LG Velvet 5G możemy dostać w wybranych Planach Mobilnych, a także w pakietach Orange Love (Standard, Premium, Extra). Dotyczy to nowych klientów, jak i tych, którzy przedłużają swoje umowy. Kupując urządzenie bez abonamentu – również możemy nabyć je teraz taniej, tylko że o 50 złotych.

Smartfon LG Velvet 5G to świetny telefon do oglądania filmów, grania czy wykonywania i podziwiania zdjęć. Niemal bezramowy wyświetlacz 6,8” o kinowych proporcjach, zachowuje naturalną kolorystykę obrazów czy najwyższą jakość grafik. Do tego jest trwały za sprawą szkła Gorilla Glass, co zapewnia sporą wytrzymałość. Ma też funkcje wodoszczelności (a nawet pyłoszczelności!), a także odporność na różne temperatury czy upadki. Poza tym ma też m. in. 3 obiektywy z systemem redukcji szumu i wsparciem sztucznej inteligencji (migawkę w aparacie możemy uruchamiać głosem), dzięki czemu można wykonywać profesjonalne zdjęcia.

LG Velvet 5G jest to bardzo dobry, wielofunkcyjny i wytrzymały telefon, który sprawdzi się w pracy w różnych warunkach, przy podróżowaniu i przy rozwijaniu swoich pasji.

Szczegółowe informacje o smartfonie LG Velvet 5G można przeczytać tutaj:

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments