Oferta tygodnia w Orange na robot sprzątający Lenovo T1 oraz smartfon Samsung Galaxy A32 5G

Oferta tygodnia w Orange na robot sprzątający Lenovo T1 oraz smartfon Samsung Galaxy A32 5G

Podaj dalej

Oferta tygodnia w Orange na robot sprzątający Lenovo T1 oraz smartfon Samsung Galaxy A32 5G Orange

Oferta tygodnia w sieci Orange to świetne urządzenia w promocyjnej cenie. W tym tygodniu do 1 września włącznie obowiązuje niższa cena np na odkurzacz marki Lenovo. W ofercie bez abonamentu jest teraz w sprzedaży o 200 zł taniej, po 79 zł przez 20 miesięcy. Można go zakupić także w abonamencie, wtedy jest tańszy o 120 zł.

Odkurzacz Lenovo T1S potrafi czyścić powierzchnię zarówno na sucho, jak i mokro. Ma podwójne szczotki i dwa mopy do wyboru. Dotrze, tam gdzie trzeba, dzięki precyzyjnemu laserowemu skanowaniu. Czujnik antykolizyjny sprawi, że robot sprzątający nie będzie się obijał o meble, ani nie spadnie ze schodów. Po skończonej pracy sam wróci do bazy i zacznie się ładować.

Ze smartfonów w ofercie tygodnia szczególnie polecam również telefon Samsung Galaxy A32 5G 64 GB.

W abonamencie będzie teraz tańszy o 96 zł (24 raty) a w opcji bez abonamentu kupić go można taniej o 100 zł. To telefon w przystępnej cenie, który ma innowacyjne rozwiązania i obsługuje najnowszą sieć 5G. Ma bardzo duży, czytelny ekran o rozdzielczości HD+ i wydajne podzespoły. Samsung Galaxy A32 5G ma poczwórny aparat, który sprawdzi się w każdych warunkach i dobierze najlepsze ustawienia.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments