Operator Plus rozdaje darmowe gigabajty z okazji Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020
|

Operator Plus rozdaje darmowe gigabajty z okazji Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Podaj dalej

Operator Plus rozdaje darmowe gigabajty z okazji Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 PLUS

Z rocznym opóźnieniem wystartowały XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie, a o medale w Tokio rywalizują reprezentanci 203 państw z całego świata oraz Olimpijska Drużyna Uchodźców i drużyna Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. W tym gronie jest też oczywiście Polska reprezentowana przez 211 osób, które wezmą udział w 137 konkurencjach w 28 dyscyplinach. Według analitycznego serwisu Gracenote w tym roku Polska może spodziewać się 15 medali, a agencja Associated Press optymistycznie prognozuje ich nawet 22. Sieć Plus tradycyjnie kibicuje Biało-Czerwonym, a za każdy medal zdobyty przez Polaków rozdaje dodatkowe gigabajty.

Startuje nowa promocja, w której klienci wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych w Plusie otrzymają dodatkowe darmowe gigabajty za medale zdobyte przez Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, które odbędą się w dniach 23 lipca – 8 sierpnia br.

„Gigsy za medale” przyznawane są za wszystkie medale zdobyte przez reprezentantów naszego kraju, a wielkość bonusu jest zależna tylko od ich liczby oraz rodzaju. Za złoty medal przyznawane będę 3 GB darmowego internetu, za srebrny 2 GB, a za brązowy 1 GB. Bonus przyznany klientom abonamentowym będzie aktywny do końca bieżącego cyklu bilingowego, natomiast w przypadku klientów ofert na kartę oraz mix będzie on ważny przez 30 dni licząc od pierwszej aktywacji po zapisaniu się do promocji.

Aby otrzymać dodatkowe gigabajty klient powinien:

  1. znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami,
  2. wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL.

Promocja „Gigsy za medale” obowiązuje do 8 sierpnia, a więcej informacji na jej temat można znaleźć w regulaminie oraz na stronie www.plus.pl/promocja_tokio

Plus przygotował również dla swoich klientów specjalną aplikację do kibicowania Wuwuzela. Odgrywa ona pięć różnych dźwięków i pozawala na wspólne kibicowanie w gronie znajomych. Wystarczy zsynchronizować telefony, położyć je obok siebie, aby stworzyć wielką wuwuzelę i zrobić hałas wspierający naszych sportowców. Można też kibicować samemu, wybierając różne dźwięki.

Wuwuzela działa tylko na urządzeniach mobilnych z system operacyjnym Android i jest dostępna na stronie internetowej: www.plus.pl/kibicujemy-naszym

Tokio organizuje letnie igrzyska już po raz drugi. W tych pierwszych, które odbyły się w 1964 roku, Polacy zdobyli 23 medale i w klasyfikacji generalnej uplasowali się na siódmym miejscu. Trzymamy kciuki za powtórzenie tego wyniku!

Źródło tekstu: PLUS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments