|

Operator T-Mobile Polska wprowadza usługę Cloud Security

Podaj dalej

Operator T-Mobile Polska wprowadza usługę Cloud Security

W portfolio produktów operatora T-Mobile z zakresu cyberbezpieczeństwa dla biznesu właśnie pojawiło się nowe rozwiązanie. Cloud Security to usługa zapewniająca ochronę urządzeń i sieci przed zagrożeniami cybernetycznymi na poziomie, który dotychczas dostępny był jedynie dla największych organizacji. Za sprawą pełnej skalowalności, elastyczności oraz możliwości błyskawicznego wdrożenia jest to propozycja, która może sprostać wysokim wymaganiom różnych segmentów biznesu. A co najważniejsze – świetnie wesprze pod względem bezpieczeństwa zdalny lub hybrydowy model pracy zespołu.

Posiadanie rozbudowanej struktury IT w średnim a nawet dużym przedsiębiorstwie, nie zawsze jest łatwe i w pełni możliwe w realizacji. Koszty zatrudnienia specjalistów w tej dziedzinie są wysokie, a zasoby technologiczne organizacji wymagają ciągłej aktualizacji i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań. Z tego powodu rośnie zainteresowanie outsourcingiem IT. Takie podejście może sprawdzić się znakomicie zwłaszcza w przypadku cyberbezpieczeństwa. Rozwiązania dostarczane przez zewnętrznego, doświadczonego partnera mogą bowiem nie tylko obniżyć bieżące koszty ochrony cybernetycznej, lecz także zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed drogimi konsekwencjami potencjalnego ataku.

Ochrona średnich i dużych

Wyjątkową usługą z tego obszaru jest Cloud Security. To nowoczesne rozwiązanie chmurowe, które umożliwia skuteczną cyberochronę firmy bez konieczności zatrudniania specjalistów, tworzenia własnej infrastruktury bezpieczeństwa czy ponoszenia nakładów inwestycyjnych, co dla mniejszych podmiotów może stanowić wyzwanie. Cloud Security idealnie spisuje się zarówno w biurze, jak i poza nim, zabezpieczając pracowników przebywających w delegacji lub pracujących w trybie home office. Proces rejestracji do usługi zajmuje zaledwie kilka minut i nie wymaga on integracji z systemem IT organizacji. Dodatkowo organizacja będzie mogła skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego, by poznać szczegółowo Cloud Security. Jeśli zaś będzie chciała zmienić liczbę chronionych urządzeń lub przenieść zabezpieczenia na inny sprzęt, bez problemu dokona takiej zmiany – usługa jest bowiem w pełni skalowalna.

Usługa Cloud Security od sieci T-Mobile zapewnia przedsiębiorstwu dostęp do technologii bezpieczeństwa, których wdrożenie w innych warunkach wymagałoby przeznaczenia dużego budżetu i zasobów. Usługa dostępna jest dla biznesu w elastycznej formule miesięcznej subskrypcji – bez żadnych kosztów początkowych czy długotrwałych zobowiązań. Rozwiązanie jest oferowane w formie 4 pakietów, różniących się między sobą zakresem usług – od pakietu Bronze w cenie 19,90 zł miesięcznie do najbardziej zaawansowanego pakietu Non-standard, w cenie 59,90 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments