Operator T-Mobile przedłuża ofertę dla Ukrainy
|

Operator T-Mobile przedłuża ofertę dla Ukrainy

Podaj dalej

Operator T-Mobile przedłuża ofertę dla Ukrainy T-Mobile

Ostatnie miesiące codziennie pokazują, że wsparcie ma ogromne znaczenie – zwłaszcza to długofalowe. Z tego powodu od samego początku wojny za naszą wschodnią granicą konsekwentnie jest przygotowana oferta dla osób korzystających z oferty T-Mobile bezpłatne usługi, by ułatwić im kontakt z bliskimi. Taka pomoc wciąż jest potrzebna, dlatego od 1 czerwca klienci indywidualni oraz biznesowi będą mogli skorzystać z kolejnego bezpłatnego pakietu na rozmowy międzynarodowe z Ukrainą.

Skuteczna pomoc to ta wielowymiarowa. Dlatego od samego początku wojny w Ukrainie operator telekomunikacyjny T-Mobile działa na rzecz uchodźczyń oraz uchodźców, wspierając m.in. społeczność ukraińską w Lublinie czy  wspomagając organizacje pomocowe. Jednocześnie pamięta też o swoich klientach, którzy mają swoich bliskich za ukraińską granicą. O tym, jak potrzebne jest to wsparcie, mówią już same liczby – tylko w ramach ofert T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i MIX klienci wykorzystali już łącznie blisko 90 milionów darmowych minut. 
Od 1 czerwca kontynuuje na granicy, w punktach recepcyjnych oraz na dworcach PKP i PKS dystrybucję bezpłatnych starterów, w ramach których nowi klienci T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę otrzymają  bezpłatne rozmowy i SMS-y z Polski do Ukrainy oraz pakiet 10 GB, 100 minut i 100 SMS-ów w Polsce, do wykorzystania przez 30 dni. Oferta jest włączona automatycznie od momentu aktywacji bezpłatnej karty SIM. 

Klienci T-Mobile na kartę i Heyah na kartę mogą również skorzystać ze specjalnych cyklicznych ofert w cenie 35 zł i zyskać duże paczki GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce oraz pakiety minut do Ukrainy, które odnawiają się co 30 dni. 

Tańsze połączenia 
Dodatkowo klienci mogą włączyć usługę obniżającą opłatę za minutę połączenia do sieci komórkowych Vodafone, Kyivstar oraz Lifecell na Ukrainie: 0,09 zł w Heyah na kartę oraz 0,19 zł w T-Mobile na kartę. 

Aktywacja usługi „Tańszych połączeń na Ukrainę” jest dostępna:
1.    w Heyah na kartę (z taryfą Dniówka) poprzez: 
•    kod ekspresowy*150*156*2#,
•    wysłanie SMS-a o treści WLACZ na numer 4386.

2.    w T-Mobile na kartę (z taryfą GO!) poprzez:
•    aplikację mobilną „Mój T-Mobile”,
•    kod ekspresowy *523*1#,
•    wysłanie SMS-a o treści AKTUA na numer 8023.

Swobodny kontakt z bliskimi jeszcze łatwiejszy
W trudnych chwilach możliwość kontaktu z bliskimi jest nieoceniona. Dlatego bezpłatny pakiet 300 minut na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy mogą aktywować klienci, którzy korzystają z taryf: T, Magenta Biznes i Jump proFirma. Aktywacji można dokonać na jeden z trzech sposobów:
•    w aplikacji mobilnej „Mój T Mobile”,
•    SMS-owo, wysyłając SMS o treści TAK na numer 80008,
•    za pośrednictwem obsługi klienta pod numerem 602 900 000 (dla klientów indywidualnych i biznesowych).

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments