Operator UPC partnerem technologicznym 29. finału WOŚP
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Operator UPC partnerem technologicznym 29. finału WOŚP

Podaj dalej

Operator UPC partnerem technologicznym 29. finału WOŚP UPC

UPC Biznes kontynuuje współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jako partner technologiczny 29. Finału WOŚP. Ze względu na panujące obecnie ograniczenia, tegoroczny finał przybiera również formę wirtualną i będzie w całości transmitowany w internecie. To już kolejne, po Festivalu Pol’and’Rock, wydarzenie przy którym Fundacja oraz operator łączą siły.


Coroczny Finał WOŚP to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzach Polaków. Mimo wciąż towarzyszących nam wyzwań związanych z pandemią, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra i przenosi wiele działań i wydarzeń do świata online, aby mimo wszystko mogło wziąć w nich udział jak najwięcej osób. Marka UPC Biznes zabezpieczy transmisję internetową wydarzenia swoim łączem backupowym, dostarczając szyty na miarę pakiet usług uzupełniony o pełne zaplecze techniczne oraz wymaganą infrastrukturę. Eksperci z UPC Biznes zadbają tym samym o zabezpieczenie transmisji o łącznej długości 27 godzin, z której korzystać będą mogli wszyscy sympatycy i kibice 29. Finału WOŚP.

Jako UPC Biznes chcemy nie tylko wspierać przedsiębiorców i instytucje, dostarczając im niezbędne usługi, ale także pomagać im w jeszcze lepszym wykorzystaniu możliwości cyfrowego świata. Kontynuacja współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest tego wyjątkowym przykładem. Bardzo cieszymy się, że nasza technologia pomoże w realizacji 29. Finału WOŚP w świecie wirtualnym, a tym samym wesprze Fundację w tym, by po raz kolejny, mimo obostrzeń, połączeniu Polaków wokół tego szczytnego celu.

Ildikó Bodon, VP, UPC Biznes

Kwota zadeklarowana 29. Finału WOŚP to już 27 milionów. Nie możemy doczekać się 30 stycznia, kiedy to ruszy nasza transmisja i 31 stycznia kiedy będziemy witać się z milionami naszych przyjaciół przed ekranami telewizorów. W tym roku szczególnie adekwatne będzie hasło Jurka Owsiaka – oj się będzie działo!

Anna Jadwiga Orzech, dyrektorka komunikacji w Fundacji WOŚP

UPC Biznes dostarczy łącze backupowe z gwarantowaną, symetryczną prędkością 10 Gb/s, by zapewnić idealną jakość obrazu i dźwięku dla setek tysięcy odbiorców we wszystkich kanałach transmitujących zbiórkę, które będą nadawały wydarzenie ze studia na Placu Defilad. Usługa będzie świadczona z unikatowym w obszarze usług dla biznesu poziomem dostępności usługi SLA (Service Level Agreement) – 100%. Oznacza to, że UPC Biznes gwarantuje, że usługi w czasie wydarzenia będą działały bez przerwy, a czas reakcji na ewentualną awarię nie będzie dłuższy niż 300 sekund. Wszystko po to, by zadbać o niezakłóconą transmisję 29. Finału WOŚP i wiele radosnych chwil dla jego uczestników.


29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku i będzie dedykowany zakupom dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Cel Finału wspierać można, dorzucając się do jednej ze 120 tys. puszek – wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie, w sklepach i instytucjach, a także do eSkarbonek. Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu różnych kanałów elektronicznych. Kweście towarzyszyć będą inicjatywy organizowane przez lokalne Sztaby, a także 15. bieg “Policz się z cukrzycą”, który realizowany będzie w formie wirtualnej. W Warszawie centrum wydarzeń stanowić będzie studio telewizyjne na Placu Defilad, w którym odbędą się koncerty m.in. zespołu Dżem, Voo Voo, Kwiat Jabłoni i Piersi. Transmisja internetowa wydarzenia rozpocznie się w sobotę (30 stycznia) o godz. 21:00 koncertem Piotra Bukartyka i Krzysztofa Zalewskiego i potrwa nieprzerwanie 27 godzin.

Źródło tekstu: UPC Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments