Opłata za parking w aplikacji SkyCash z rachunkiem telefonicznym Plusa
|

Opłata za parking w aplikacji SkyCash z rachunkiem telefonicznym Plusa

Podaj dalej

Opłata za parking w aplikacji SkyCash z rachunkiem telefonicznym Plusa PLUS

Klienci usług abonamentowych w Plusie mogą już zapłacić za parking przez dodanie należności do swojego rachunku telefonicznego. Płatność jest realizowana w aplikacji SkyCash i dostępna w ramach usługi „Zapłać z Plus”.

Opłaty za parking są kolejnymi po opłatach za bilety komunikacji miejskiej, które można w ramach usługi „Zapłać z Plus” wygodnie uregulować raz w miesiącu płacąc razem za telefon lub Internet. Usługa jest dostępna dla klientów usług abonamentowych sieci Plus, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku. Wystarczy tylko w aplikacji SkyCash wybrać tę opcję płatności i dokonać prostej autoryzacji przez podanie kodu z wiadomości SMS otrzymanej na swoim telefonie. Od tego momentu usługa „Zapłać z Plus” jest aktywowana jako źródło płatności i można korzystać z płatności obsługiwanych przez SkyCash.

Rozwiązanie zostało wdrożone przez Grupę Digital Virgo we współpracy z operatorem telekomunikacyjnym Plus i operatorem płatności miejskich SkyCash Poland S.A, a płatności realizowane są dzięki rozwiązaniu DV Ticketing.

Stworzona przez Digital Virgo platforma DV Ticketing zapewnia prostą, wygodną i bezpieczną metodę płatności dla klientów SkyCash i pozwala dokonywać płatności szybciej i łatwiej, nie wymagając od użytkowników dodatkowych danych, takich jak w przypadku przelewów bankowych czy kart płatniczych.

Szczegółowe informacje o usłudze „Zapłać z Plus” dostępne są w załączonym regulaminie.

Źródło tekstu: PLUS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments