Kanały TVN24, TVN24 BIS i Golf Channel odkodowanie w sieci UPC Polska z okazji otwartego okna.

Otwarte okno na 17 kanałów wydłużone w UPC

Kanały TVN24, TVN24 BIS i Golf Channel odkodowanie w sieci UPC Polska z okazji otwartego okna. UPC Polska

W ciągu najbliższych tygodni abonenci telewizyjnych pakietów Start, Start HD i Select w UPC Polska mogą korzystać z 17 dodatkowych kanałów udostępnionych w ramach otwartych okien, wydłużonych w ramach programu #dzialamyztroska.


Podczas akcji #zostanwdomu warto pozostawać na bieżąco z najświeższymi informacjami – dla abonentów pakietów Start oraz Start HD stanie się to łatwe dzięki udostępnieniu kanałów informacyjnych TVN24 i TVN24 BiS. Fanów sportu posiadających pakiet Select z pewnością ucieszy informacja o otwartym oknie obejmującym kanał Golf Channel. Otwarte okna na wszystkie wymienione kanały potrwają do 14 kwietnia 2020 roku. Do końca miesiąca w ramach pakietów Start oraz Start HD udostępniony został także kanał FOX.


Nieco młodsi fani telewizyjnej rozrywki skorzystać mogą z otwartego okna na licznych kanałach dla dzieci i młodzieży – do 15 kwietnia dla abonentów pakietów Start, Start HD oraz Select dostępny będzie kanał dla dzieci Boomerang, zaś do końca kwietnia abonenci mogą korzystać z dostępu do kanałów Top Kids, Top Kids Jr, Cbeebies oraz Baby First TV. Do 4 maja abonenci powyższych pakietów zyskują również dostęp do kanału Da Vinci, zaś dla osób korzystających z pakietu Select odkodowany został dodatkowo kanał Active Family.


Już teraz, aż do końca maja, użytkownicy pakietu Select mogą cieszyć się dostępem do bogatego zestawu kanałów grupy Polsat – Polsat Romans, Polsat Rodzina, Polsat Games i Polsat Doku. Dla pakietów Start oraz Start HD aż do 30 czerwca odkodowany został kanał Comedy Central. Abonenci mogą korzystać także z trwającego otwartego okna dla kanału Polsat News.


#dzialamyztroska! Sprawdź, co jeszcze operator kablowy UPC ma do zaoferowania dla swoich klientów na czas #zostanwdomu na
specjalnej stronie internetowej.

Źródło tekstu: UPC Polska

%d bloggers like this: