Otwarte okno na kanał Romance TV w Polsat Box i Netii
|

Otwarte okno na kanał Romance TV w Polsat Box i Netii

Podaj dalej

Otwarte okno na kanał Romance TV w Polsat Box i Netii

Zarówno klienci platformy Polsat Box jak i Netii aż do 7 maja 2023 roku będą mogli oglądać kanał Romance TV w otwartym oknie bez dodatkowych opłat. Dzięki temu widzowie zapoznają się z najnowszym serialem medycznym stacji „Przychodnia w Górach Eifel”, kwietniowymi premierami filmowymi czy propozycjami na majówkę.

Wiosenną niespodziankę dla abonentów przygotował Polsat Box (również mobilnie w Polsat Box Go) oraz Netia. Wśród kanałów dostępnych w otwartym oknie do 7 maja br. jest także Romance TV, stacja z najlepszymi europejskimi filmami i serialami.  Otwarte okno pozwoli widzom obejrzeć wyjątkowe propozycje, jakie kanał Romance TV przygotował na kwiecień i maj.

Przychodnia w Górach Eifel – nowa seria z Rebeccą Immanuel – soboty, godz. 20:00

Wszyscy fani seriali medycznych mogą liczyć na świeży, wiosenny powiew. Bohaterką nowej serii „Przychodnia w Górach Eifel” jest samotna matka, z zawodu pielęgniarka zabiegowa, Vera. Z dwójką dzieci przeprowadza się ona z Berlina w góry Eifel i podejmuje pracę w przychodni. Życie na wsi nie jest jednak spokojne, ponieważ „nowy początek” z rodziną oraz nowe stanowisko w prowincjonalnej przychodni stawiają trudne wyzwania. W każdą sobotę o godzinie 20:00 troskliwa siostra Vera będzie z pełnym zaangażowaniem pomagać swoim pacjentom.

Majówka w Romance TV – premiera na 1 maja – Gdzie podziała się miłość?

Agnes i Gregor są od 15 lat szczęśliwym, zgodnym małżeństwem. Kiedy jednak Agnes po swojej normalnej pracy zaczyna działać społecznie, coś w ich związku zaczyna zgrzytać. Ich małżeństwo nie jest już idealne.

Powrót hitowego serialu „Doktor Ballouz” od 1 maja, od poniedziałku do piątku o godz. 21:55

Doktor Ballouz wraca po śmierci żony do swojej kliniki. Mimo to nie może pozbyć się bolesnych wspomnień. Czyżby wrócił za wcześnie? Ciężarna Christina ulega wypadkowi podczas spaceru ze swoją 6-letnią córką, Flori. Dr Ballouz udziela jej pierwszej pomocy i wraca z nią i z jej córką do swojego dawnego miejsca pracy: niewielkiej kliniki w powiecie Uckermark. Dr Ballouz i neurolożka, dr Barbara Forster, walczą o życie Christiny i jej nienarodzonego dziecka…

Romance TV dostępny jest na kanale 145 w Polsat Box i 136 w Netii.

Źródło tekstu: Mainstream Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments