Pakiet 200 GB internetu w kraju za 35 zł na 30 dni w Heyah na kartę dla Ukraińców
|

Pakiet 200 GB internetu w kraju za 35 zł na 30 dni w Heyah na kartę dla Ukraińców

Podaj dalej

Pakiet 200 GB internetu w kraju za 35 zł na 30 dni w Heyah na kartę dla Ukraińców T-Mobile

Szybki i sprawny dostęp do internetu mobilnego to dla wielu osób istotna kwestia w codziennym życiu. Zwłaszcza teraz, kiedy chcemy mieć pod ręką najważniejsze informacje ze świata i pozostawać w ciągłym kontakcie z bliskimi. Dlatego dla klientów z Ukrainy w Heyah na kartę został przygotowany pakiet internetowy 200 GB w kraju za 35 zł na 30 dni do wykorzystania na terenie Polski. Oferta jest dostępna od 18 maja w sklepach operatora T‑Mobile oraz w wybranych punktach sprzedaży.

Operator T-Mobile ma najszybszy internet mobilny i chętnie się nim dzieli ze swoimi klientami. Jego jakość nieraz potwierdziły już wyniki rankingu przygotowywanego przez portal SpeedTest, w którym zajmuje 1. miejsce. Tym razem oferta internetowa – 200 GB za 35 zł co 30 dni – skierowana jest do klientów z Ukrainy, dla których kontakt z bliskimi i bieżący dostęp do ważnych informacji jest obecnie bardzo ważny.

Wybierając nowy starter internetowy w ofercie Heyah na kartę, klienci mają od razu aktywowaną paczkę gigabajtów, dzięki czemu mogą korzystać z usług w najlepszej jakości zaraz po wybraniu oferty. Jest ona cykliczna i odnawia się co 30 dni – wystarczy doładować konto kwotą 35 zł.

Niezawodna sieć w domu

Oferta od Heyah idealnie sprawdzi się jako internet domowy – wystarczy dobrać do niej router lub modem i cieszyć się najlepszą siecią. Dla tych, którzy zdecydują się na takie wykorzystanie internetu od Heyah na kartę, przygotowana jest atrakcyjna cena routerów, które z pewnością ułatwią to zadanie.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments