Pakiet TVN international w player.pl ze specjalną ofertą dla Polaków w Wielkiej Brytanii
INTERNET | TELEWIZJA

Pakiet TVN International w serwisie player.pl ze specjalną ofertą dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii

Podaj dalej

Pakiet TVN international w player.pl ze specjalną ofertą dla Polaków w Wielkiej Brytanii TVN Grupa Discovery

Od 1 stycznia 2021 roku, ze względu na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej,  w Zjednoczonym Królestwie pojawiły się  ograniczenia związane z korzystaniem  z polskich platform streamingowych i VOD. Aby wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom Polaków tam mieszkających, serwis player.pl przygotował specjalnie dedykowaną ofertę.

Pakiet TVN International to przede wszystkim dostęp do kanałów LIVE dystrybuowanych wyłącznie za granicą: ITVN, ITVN Extra oraz kanału TVN24 z codzienną porcją publicystyki, wiadomości z Polski i świata. Ponadto w ofercie znalazła się bogata biblioteka VOD z całymi sezonami najpopularniejszych seriali i programów, w tym produkcji własnych Player Original, które można obejrzeć wyłącznie na platformie! „Nieobecni”,„Chyłka”, „Żywioły Saszy” czy „Szadź” to tylko niektóre z hitowych tytułów udostępnionych w serwisie.  
Dużym udogodnieniem dla potencjalnych użytkowników jest możliwość korzystania z pakietu na dowolnym urządzeniu oraz brak konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy. I najważniejsze – wszystkie materiały z biblioteki VOD są dostępne bez reklam!

Pakiet TVN International można teraz kupić w specjalnej cenie – przez pierwsze 2 miesiące 50% taniej.

„U nas wychodzisz kiedy chcesz! Bez umowy, bez reklam, z zapasami kontentu i rozrywką bez granic”.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments