Panasonic prezentuje nową serię monitorów SQ2H
||

Panasonic prezentuje nową serię monitorów SQ2H

Podaj dalej

Panasonic prezentuje nową serię monitorów SQ2H

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na profesjonalne monitory klasy premium, marka Panasonic Connect Europe zaprezentowała najnowszą generację monitorów LCD 4K UHD – serię SQ2H, które pozwalają na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Niezawodne monitory dostępne są w siedmiu rozmiarach ekranu – od 43 do 98 cali – i idealnie nadają się do sal konferencyjnych i przestrzeni edukacyjnych, a także rozwiązań “digital signage” w obszarach handlu detalicznego lub informacji publicznej.

Wyjątkowy poziom jakości obrazu i widoczności

Panel 4K o wysokiej rozdzielczości (3840 x 2160 pikseli) oferuje cztery razy więcej pikseli niż Full HD zapewniając realistyczny i szczegółowy obraz o wysokiej jasności 700 cd/m2, który będzie wyróżniał się w jasnym otoczeniu, takim jak hol wejściowy, lobby lub jasno oświetlone miejsce spotkań. Powłoka antyodblaskowa o 25 proc. zmniejsza odbicie światła i znacznie poprawia widoczność we wszystkich środowiskach pracy.

Elastyczna instalacja dla różnych zastosowań

Dzięki dostępności ekranów w różnych rozmiarach oraz możliwości przechylania o 20 stopni do przodu i do tyłu, monitory  nadają się do instalacji w różnych miejscach, takich jak sale konferencyjne z dużą liczbą osób, jak i kabiny konferencyjne, gdzie mogą one być również używane pionowo.

Wbudowana skalowalność

Aby zapewnić maksymalną elastyczność i skalowalność, seria SQ2H jest przystosowane do obsługi Intel Smart Display Module (Intel® SDM). Obsługa transmisji lub zastosowań z zakresu “digital signage” jest możliwa przy użyciu wbudowanego komputera, karty lub bezprzewodowego systemu prezentacji. Monitory są również wyposażone w funkcję odtwarzacza multimedialnego USB do wyświetlania treści 4K i mogą działać w trybie autonomicznym jako wysokiej jakości urządzenie “digital signage”.

Seria SQ2H jest wyposażona w 3 HDMITM, DIGITAL OUT (HDMITM-A), PC (Mini D-sub) oraz 2 USB-A i USB-C kompatybilne z DisplayPort Alternate i zasilanie do 60W. Każda jednostka główna ma wbudowane głośniki 20W (10W + 10W), co eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznych głośników i umożliwia instalację wyświetlaczy w ciasnych przestrzeniach. Seria SQ2H będzie dostępna od grudnia 2023 r. i dołączy do szerokiej gamy monitorów LCD 4K UHD do zastosowań biznesowych, edukacyjnych i w obszarze “digital signage”.

Źródło tekstu: Panasonic


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments