Październik w serwisie internetowym Player
|

Październik w serwisie internetowym Player

Podaj dalej

Październik w serwisie internetowym Player TVN Warner Bros. Discovery

Jesień na zewnątrz już w pełni. Aura za oknem idealnie sprzyja domowym wieczorom, najlepiej przed ekranem z najlepszą rozrywką. A platforma streamingowa Player to miejsce, które taką właśnie oferuje. Już w nadchodzących tygodniach na użytkowników serwisu internetowego czekają finał 3. sezonu „Szadzi”, premiera „Watahy” oraz nowego programu „Perfect Picture”, ekskluzywne dokumenty , a także paczka nowych filmów w Twoim pakiecie. To będzie miesiąc pełen emocji!

  • Finał 3. sezonu „Szadzi”
  • Nowy program rozrywkowy – „Perfect Picture”
  • Premiera „Watahy” dla użytkowników podstawowych pakietów
  • Prapremiery „Kuchennych rewolucji”, „Hotelu Paradise Extra”, „Papierów na szczęście”, „Ślubu od pierwszego wejrzenia” i innych ulubionych formatów
  • Dokumenty
  • Nowe hity filmowe w Twoim pakiecie
  • Hity prosto z kina w ofercie Player na życzenie

SERIALE

 „SZADŹ 3” – PLAYER ORIGINAL – FINAŁ 14 PAŹDZIERNIKA

Pościg Polkowskiej (Aleksandra Popławska) za Wolnickim (Maciej Stuhr) trwa. Czy tym razem seryjny morderca poniesie zasłużoną karę? Czy to koniec jego historii? Jaką rolę w ostatnich wydarzeniach odegra Maciek (Piotr Trojan). To pytania, na które użytkownicy Playera poznają odpowiedź już 14 października, kiedy to do serwisu trafi finałowy odcinek 3. serii „Szadzi”. Od tego dnia zwolennicy oglądania ulubionych pozycji bez przerwy będą mogli obejrzeć najnowszy sezon „Szadzi” „za jednym zamachem”.

„WATAHA” – PREMIERA 12 PAŹDZIERNIKA

Jeden z najlepszych polskich seriali kryminalnych ostatnich lat. „Wataha” to obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę na wschodniej granicy Polski, w bieszczadzkiej dziczy, oddalonej od cywilizowanego świata. Głównym bohaterem serialu jest kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota), który na skutek wybuchu traci narzeczoną Ewę, a także bliskich współpracowników i przyjaciół. Ocalał jako jedyny, przez co ściąga na siebie falę podejrzeń. Po chwili zwątpienia w sens pracy wraca, aby rozwikłać tajemnicę związaną z zamachem. Świat watahy to przede wszystkim męski świat, w którym ważne są opanowanie i chłodna kalkulacja. Pomimo twardych zasad i oficjalnych zależności strażnikom udaje się nawiązać bliższe relacje. Adam “Grzywa” Grzywaczewski (Bartłomiej Topa), oficer w randze kapitana, to przyjaciel Rebrowa, który wspiera go w trudnej sytuacji. Sam też nie jest wolny od tajemnic. W świecie „Watahy” są także kobiety – silne i wrażliwe, zdeterminowane i przenikliwe. Natalia Tatarkiewicz (Magdalena Popławska) to ambitna oficer, która zamienia dobrze jej znany i przewidywalny świat Szczecina, na dziki i pełny niedopowiedzeń świat Bieszczad. Z kolei Iga Dobosz (Aleksandra Popławska) jest skuteczną, bystrą, ale i zasadniczą prokurator, która prowadzi śledztwo związane z zamachem. Obsypana nagrodami (m.in. laureat Orła) produkcja od 12 października będzie dostępna dla użytkowników serwisu   także w pakietach PLAYER bez reklam i PLAYER z reklamami. Co środa w serwisie zadebiutują dwa odcinki „Watahy” z 3 sezonów.

„HERKULES” – FINAŁ 24 PAŹDZIERNIKA

On nazywa się Nowak. Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak). Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa. Ona ma na imię Sylwia (Weronika Książkiewicz). Na nazwisko Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem ma status: to skomplikowane. Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Bez makijażu i modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi. Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy jest jakakolwiek szansa, że Ci dwoje będą w stanie się porozumieć?

„PAPIERY NA SZCZĘŚCIE” – WCZEŚNIEJ NIŻ W TV!

Jesienny sezon serialu rozpoczynamy w chwili, kiedy Marta (Ada Kalska) dowiaduje się od Adama (Jakub Sasak), że będzie miał dziecko z Niną. Marta jest zdruzgotana tą informacją. Mimo, że kocha mężczyznę nad życie, nie wie czy będzie mogła z nim być… Natomiast zawodowo zaczyna jej się układać coraz lepiej, dostaje pracę jako manager restauracji. Niestety lokal mieści się na osiedlu ukochanego, trudno więc unikać jej przypadkowych spotkań… W międzyczasie zupełnie niespodziewanie wpada na przystojnego kardiologa, Dawida (Przemysław Cypryański). Czy zauroczony mężczyzna spróbuje zdobyć serce Marty? Tymczasem rodzina Kowalczyków przeżywa bardzo trudne chwile. Henryk nie poddaje się w walce o firmę. Chce za wszelką cenę znów mieć większość udziałów w Kowalczyk Development i stanąć na czele biznesu. Czy mu się to uda? Czy będzie grał fair? A może, gdy na jaw wyjdzie wstrząsający, rodzinny sekret, zmieni to jego silną pozycję? W Playerze  w każdy czwartek 4 odcinków w prapremierze!

W ŚWIECIE ROZRYWKI

„PERFECT PICTURE” – PREMIERA – PREMIERA 7 PAŹDZIERNIKA

Player zaprasza na nowy program rozrywkowy – „Perfect Picture”. Ośmioro śmiałków – wokalista Łukasz Zagrobelny, aktorka Ada Fijał, aktor znany z „19+” Ernest Musiał, sportsmanka Katarzyna Dziurska, model i influencer Mariusz Jakubowski, aktorka Laura Breszka, uczestnik „MasterChefa” Matteo Brunetti oraz influencerka Żaklina Ta Dinh. Na co dzień telefon zastępuje im aparat, a aplikacja z filtrami profesjonalną postprodukcję zdjęcia, podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia, warunkach. Czy wszyscy wyjdą z tej próby zwycięsko? W kim drzemie naturalny talent i ma warunki by zostać zawodowcem? A kto powinien kontynuować przygodę z fotografią jedynie jako hobby? O tym zdecydują   profesjonaliści, zasiadający w jury. W tę wyjątkową, pełną pasji podróż po foto świecie, zabierze uczestników i widzów prowadząca program – Patricia Kazadi. Wspierać ją będzie Zofia Promińska – fotografka i artystka wizualna, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki największych polskich magazynów.

„HOTEL PARADISE EXTRA” – NOWE ODCINKI 

“Hotel Paradise” ponownie otwiera swoje podwoje dla nowych mieszkańców! Do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego, w egzotycznej Panamie, Klaudia El Dursi zaprosi grupę singli. Rozpocznie się miłosna gra, w której będą mieli zaledwie kilka dni, by stworzyć udane związki i przetrwać cotygodniowe „Rajskie rozdania”. Rajska miłość zostanie poddana wielu próbom. Szczególnie, gdy pojawi się prawdziwe uczucie, a opuszczenie programu przez jednego z partnerów przerwie romantyczną relację. Uczestnicy zostaną postawieni przed trudnymi wyborami. Czy czekać na swoją połówkę? Czy próbować nawiązać nową relację, by za wszelką cenę pozostać w raju? Miłość czy chęć przetrwania? Miłość czy gra? Miłość czy przyjaźń? A zwycięzcy, którzy trafią do wielkiego finału, odpowiedzą na jeszcze jedno, najważniejsze pytanie: miłość czy pieniądze? Cytując Pana Lektora: „Taki mamy raj!”.

„TOP MODEL”

Najmodniejszy telewizyjny show powraca! Świat mody zmienia się bardzo dynamicznie, a wraz z nim podejście do modelingu i oczekiwania wobec uczestników. Poza pokazami i sesjami zdjęciowymi to również komercyjne kampanie i obecność w mediach społecznościowych. Zaproszeni do programu profesjonaliści będą służyć radą, by pokazać jak wygląda nowoczesny świat mody. To agenci modelek, styliści, projektanci, influencerzy, a nawet założyciele znanych marek, którzy doświadczenie zdobywali na międzynarodowych rynkach, pracując z najważniejszymi osobowościami świata mody i show-biznesu. Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów.

„KUCHENNE REWOLUCJE” – WCZEŚNIEJ NIŻ W TV

Już po raz 25. Magda Gessler pokaże, czym jest prawdziwa zmiana. Niestrudzona specjalistka od gastronomii jesienią wyruszy na kolejne misje, których celem jest pomoc upadającym lokalom. Jakie restauracje tym razem pójdą do poprawki? W Playerze premierowy odcinek tydzień wcześniej niż w TV!

„ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” – WCZEŚNIEJ NIŻ W TV

Najpopularniejszy eksperyment telewizyjny powraca z kolejną odsłoną. W dzisiejszych czasach single nie mają łatwo. Tradycyjne randki powoli przechodzą do sieci, gdzie zrobienie na kimś pierwszego wrażenia zajmuje trzy sekundy. Zazwyczaj bazuje ono na tym, co widać na zewnątrz, co jest często przefiltrowane, przemijające, a przede wszystkim złudne. Jak w takiej sytuacji poznać kogoś naprawdę i znaleźć tę, o której marzą wszyscy – miłość na dobre i na złe, miłość do grobowej deski? Kolejni poszukujący szczerego i trwałego uczucia single zgłosili się do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. 30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków. Po hucznym weselu przyjdzie czas na codzienność, a ta zweryfikuje ich, powstały w odważnych okolicznościach, związek. Po miesiącu każda z par zadecyduje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód.

„KUBA WOJEWÓDZKI” I “KUBA WOJEWÓDZKI CIĄG DALSZY”

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal jest w świetnej formie – uzbrojony w błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych – to „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie? UWAGA: Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”, zawierająca jeszcze bardziej smakowite kąski.

„MAM TALENT”

Już po raz 14. program „Mam Talent!” dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący, obok których nie da się przejść obojętnie – w tej roli Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą dobrze znani widzom: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. W nowym sezonie „Mam Talent!” emocji nie zabraknie również dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie – te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji! Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, którzy w półfinałach zajęli trzecie miejsce – o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów.

„LEGO MASTERS”

Trzeci sezon “LEGO Masters” czas zacząć! Pola Lisowicz i Czesław Mozil czekają, by sprawdzić którzy uczestnicy wykażą się umiejętnościami godnymi Mistrzów LEGO. Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień. W pierwszym odcinku sześć drużyn będzie musiało zrealizować dwa zadania. Jak za pomocą kolorów przedstawić się i ożywić szare budynki? Na tym będzie polegało pierwsze wyzwanie. To nie koniec emocji! W drugim zadaniu zespoły zbudują futurystyczne pojazdy. Komu najlepiej uda się przedstawić motoryzacyjną wizję przyszłości?

NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH DOKUMENTY

„POLACY W LEGII CUDZOZIEMSKIEJ” – PREMIERA – PAŹDZIERNIK

Film dokumentalny autorstwa reporterów „Superwizjera” o Polakach, którzy zaciągnęli się na służbę do legendarnej i najbardziej tajemniczej formacji wojskowej na świecie. Po raz pierwszy kamera z Polski wchodzi na teren jednostki, filmuje ćwiczenia, musztrę i życie codzienne. Unikatowe zdjęcia i historie ludzi, począwszy od świeżaków, którzy dopiero wchodzą, przez doświadczonych żołnierzy, aż do emerytów. Super oferta dla męskiej widowni.

NOWE FILMY W TWOIM PAKIECIE

„1917”

Epicka opowieść o dramatycznych losach żołnierzy I wojny światowej.Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku I wojny światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda. Wyreżyserowane przez Sama Mendesa, twórcę takich filmów jak “Spectre”, czy “American Beauty”, zapierające dech widowisko zostało nagrodzone 3 Oscarami. W filmie zagrali m.in. George MacKay, Andrew Scott, Benedict Cumberbatch, Mark Strong, Richard Madden i Colin Firth.

 „PALM SPRINGS”

Zapętlone w czasie love story Maxa Barbakowa orzeźwia i przyjemnie relaksuje niczym zmrożony drink sączony w upalnym, kalifornijskim słońcu. “Palm Springs” dystansuje o kilka długości współczesne komedie romantyczne, a zarazem wyrasta na solidnego kandydata do miana najbardziej optymistycznego filmu roku. Pod grubą warstwą absurdalnego niekiedy i niepoprawnego humoru kryje się urokliwa opowieść o miłości, samotności i dokonywaniu właściwych wyborów, do których na pewno zalicza się ten niebanalny romans.

„DZIEŃ BASTYLII”

Kieszonkowiec Michael Mason (Richard Madden) kradnie torbę Zoe (Charlotte Le Bon). Zabiera pieniądze i dokumenty, resztę wyrzuca do kosza na zatłoczonym przystanku paryskiego metra. Na drugim końcu miasta agent CIA Sean Briar (Idris Elba) próbuje odnaleźć się w biurowej rzeczywistości po powrocie z Iraku. Eksplozja na stacji metra prowadzi do kosza ze skradzioną torebką, a głównym podejrzanym staje się Michael. Agent CIA chce na własną rękę odnaleźć kieszonkowca, zanim zrobi to francuska policja. Szybko odkrywa jednak, że za atakami stoi ktoś inny. Zoe, Michael i Sean mają teraz jeden cel i 24 godziny na to, żeby znaleźć sprawców zamachów.

„JOHN LENNON. CHŁOPAK ZNIKĄD” – OD 7 PAŹDZIERNIKA

Film przedstawia nigdy wcześniej nieopowiadaną historię dzieciństwa Johna Lennona. John (Aaron Johnson) jest zwykłym piętnastolatkiem z ulic Liverpoolu- zabawny, inteligentny, nieposłuszny. Ale jego życie nie jest proste – Johna od 5 roku życia wychowuje ciotka Mimi (Kristin Scott Thomas). Kiedy nagle pojawia się jego matka Julia (Anne-Marie Duff), między dwiema siostrami rozpoczyna się rywalizacja o miłość Johna. Gdy wojna zbliża się do końca, John dowiaduje się o sekrecie z przeszłości, który łamie mu serce. Jednak jego matka dała mu jeden dobry prezent – muzykę. Kapryśny chłopak odnajduje swój głos i razem z The Beatles staje się ikoną muzyki.

„PROTEGOWANA” – OD 7 PAŹDZIERNIKA

Gdy Anna Dunton (Maggie Q) była dzieckiem ocalił ją i przygarnął legendarny zamachowiec Moody (Samuel L. Jackson). Po latach treningu pod jego okiem, kobieta stała się najlepszą zawodową zabójczynią na świecie. Kiedy Moody, który był dla niej jak ojciec, staje się celem brutalnego ataku, Anna poprzysięga zemstę. Uzbrojona w najnowocześniejszy sprzęt i zdobywane latami umiejętności, wyrusza na wojnę z tajemniczym wrogiem i staje się jednocześnie myśliwym i zwierzyną…

„NIEZWYKŁE PRZYGODY ADELI BLANC-SEC” – OD 7 PAŹDZIERNIKA

Adela Blanc-Sec jest młodą, odważną i spontaniczną reporterką, która przemierza świat w poszukiwaniu nowych ekscytujących przygód. Tym razem trafia do egzotycznego Egiptu, gdzie niestraszne są jej spotkania oko w oko z ożywionymi mumiami wszystkich kształtów i rozmiarów. Adela szuka konkretnej mumii – lekarza, który według legendy umiał ożywiać zmarłych. Tymczasem w Paryżu wybucha prawdziwa panika. Z liczącego sobie 136 milionów lat jaja wykluwa się latająca bestia, przypominająca prehistorycznego pterodaktyla, i zaczyna terroryzować mieszkańców stolicy Francji. Sytuacja ta nie przeraża jednak dzielnej Adele, która na swoim koncie ma już niejedną niesamowitą przygodę. Reporterka rusza na ratunek swojemu miastu.

 „IMMORTALS. BOGOWIE I HEROSI” – OD 21 PAŹDZIERNIKA

Film twórców przeboju kinowego „300”. Wiele lat po mitycznym zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Żądny władzy król Hyperion wypowiada wojnę ludzkości. Plądrując bezbronne, wobec jego brutalnej armii, ziemie Grecji poszukuje legendarnego Łuku – broni o niewyobrażalnej mocy, wykutej niegdyś w niebiosach przez Boga Wojny, Aresa. Ten kto posiądzie broń będzie dowodził czekającymi na uwolnienie Tytanami. Jedynym, który postanawia przeciwstawić się Hyperionowi jest wybrany przez bogów Tezeusz. W rękach tego prostego człowieka spoczywa teraz los ludzkości i tylko on może uratować ją przed całkowitą zagładą. Na ekranie Henry Cavill, Mickey Rourke, Kellan Lutz, Isabel Lucas, John Hurt, Luke Evans i inni.

„SZARLATAN” – OD 21 PAŹDZIERNIKA

Film Agnieszki Holland, która tym razem opowiada o słynnym czeskim uzdrowicielu, Janie Mikolášku. Obraz inspirowany prawdziwą historią zielarza Jana Mikoláška (Iwana Trojana), który poświęcił swoje życie opiece nad chorymi pomimo ogromnych przeszkód, jakie napotykał w życiu prywatnym i publicznym. Urodzony na przełomie XIX i XX wieku Mikolášek zdobył sławę i fortunę, stosując niekonwencjonalne metody leczenia wielu schorzeń. Uzdrowiciel, będący już przed II wojną dobrze znany w Czechosłowacji, zyskuje uznanie i bogactwo zarówno w czasie okupacji hitlerowskiej, jak i pod rządami komunistycznymi. Jeden po drugim, każdy reżim chce wykorzystać jego umiejętności, by w zamian zapewnić mu ochronę. Pytanie jednak, jak wysokie będą koszty utrzymania tego status quo w miarę odwracania się fali?

„ZATRUTA RÓŻA” – OD 28 PAŹDZIERNIKA

Lata siedemdziesiąte. Carson Philipps (John Travolta) jest prywatnym detektywem, który zamierza uciec z Los Angeles, po tym, jak wyrwał Violet, córkę miejscowego bossa, ze szponów ojca. Aby uciec przed tymi, którzy chcieliby go zabić, przyjmuje sprawę z dala od Los Angeles, natykając się na mroczny, podziemny pierścień zakładów z udziałem świata footballu, osobliwego doktora Mitchella (Brendan Fraser) i Doca (Morgan Freeman), potężnego lokalnego biznesmena – właściciel klubu nocnego. Sprawy komplikują się, gdy rozgrywający drużyny footballowej, miejski idol, umiera podczas gry, a główną podejrzaną staje się Becky (Ella Bleu Travolta), jego młoda żona.

„KICK-ASS” – OD 28 PAŹDZIERNIKA

Dave (Aaron Johnson) jest nastoletnim fanem komiksów, marzącym o tym, aby zostać prawdziwym superbohaterem. Z mocnym postanowieniem naprawy świata przybiera pseudonim Kick-Ass, zakłada specjalny strój i maskę, a następnie wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Jest jeden problem: kompletny brak nawet śladowej ilości supermocy… Decyzja jednak zapadła i od tej pory Kick-Ass będzie musiał stawić czoła najniebezpieczniejszym przestępcom. Wkrótce do chłopaka dołącza perfekcyjnie wytrenowana w zabijaniu jedenastolatka o ksywie Hit Girl oraz szkolący ją w krwawym fachu ojciec – Big Daddy (Nicolas Cage).

PLAYER NA ŻYCZENIE

 „TOP GUN: MAVERICK”

„Top Gun: Maverick” to powrót na ekrany Toma Cruise’a jako Pete’a „Mavericka” Mitchella – roli, która ugruntowała pozycję aktora w czołówce Hollywood pod koniec lat 80. Po ponad 30 latach w służbie w amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele spec-grupy pilotów szkolącej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller), o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

„BOSCY”

Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu. Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

„AFTER OCAL MNIE”

Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

ZUPA NIC

W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek (Adam Woronowicz) i Elżbieta (Kinga Preis). On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi (Rafał Rutkowski). Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments