Premiera 3. sezonu programu ,,Elita wydziału zabójstw" 4 października na antenie CBS Reality

Październikowe premiery na antenie CBS Reality

Podaj dalej

Premiera nowej serii ,,Patrol drogowy" 27 października na antenie CBS Reality ViacomCBS

W październiku na antenie kanału CBS Reality pojawią się produkcje spod znaku true crime, jak również programy opowiadające o pracy różnych służb dbających zarówno o bezpieczeństwo, jak i czystość naszych miast.

W nadchodzącym miesiącu na kanale CBS Reality zadebiutuje seria „Posprzątać ten brud”, przedstawiająca tydzień z życia nieustraszonych sprzątaczy i osób zajmujących się oczyszczaniem kanalizacji oraz zespołów wykonawczych i inspektorów mających za zadanie przyskrzynić śmiecących.

Pojawią się także nowe sezony programów: „Rutynowa kontrola trzeźwości”, śledzącego pracę jednostek policji sprawdzających trzeźwość wśród kierowców i „Patrol drogowy”, który ukazuje pracę policjantów z pierwszej linii frontu walki z przestępczością.

W październiku na antenę CBS Reality powróci także z 3. sezonem seria true crime „Elita wydziału zabójstw”, opowiadającą o śledztwach prowadzonych przez detektywów Quinna i Velazqueza.

Na premiery miesiąca CBS Reality zaprasza od 2 października.

W sobotę 2 października na antenie CBS Reality zadebiutuje seria „Posprzątać ten brud”.  
W programie poznamy odważnych ludzi toczących wojnę z nieczystościami zalewającymi Wielką Brytanię. Ta niegdyś zielona i przyjemna kraina tonie teraz w śmieciach. Na całe szczęście są jeszcze ludzie, którzy starają się to zmienić. W 1. odcinku programu odwiedzimy Walię i podążymy za dynamicznym duetem – Waynem i Danem, którzy przekopują się przez góry śmieci na nielegalnym wysypisku w poszukiwaniu osób za nie odpowiedzialnych. Poznamy również Eamona, inspektora sanitarnego przedzierającego się przez warstwy brudu w restauracjach i barach, oraz Dona, który zajmuje się sprzątaniem bardzo zaniedbanych łazienek.

Premiera 1. sezonu programu na antenie CBS Reality w sobotę, 2 października o 14:00. Emisja kolejnych odcinków w soboty i niedziele od 14:00 (po dwa odcinki).

Premiera programu „Posprzątać ten brud” 2 października na antenie CBS Reality ViacomCBS

4 października na kanale pojawi się nowa seria programu „Rutynowa kontrola trzeźwości”. Seria śledzi pracę jednostek policji sprawdzających trzeźwość wśród kierowców. W 1. odcinku 6. sezonu funkcjonariusze w Wollongong otrzymują przez radio informację, która odrywa ich od obowiązków związanych z codzienną pracą. Przyłączają się do pościgu za kierowcą, który uciekł przed policją, gdy ta próbowała go zatrzymać na badanie alkomatem. Zbiegły mężczyzna próbuje się wymknąć mundurowym prowadząc ich wąskimi, bocznymi uliczkami. Niebezpieczny pościg trwa do chwili, gdy uciekinier rozbija swój samochód w ślepym zaułku, lecz kontynuuje ucieczkę pieszo. Policja znajduje zdyszanego Tyrone’a w lokalnym Subwayu. Podczas zatrzymania upiera się, że chciał tylko zjeść kanapkę i zaprzecza, że to on był kierowcą samochodu, w którym był widziany. Badanie przeprowadzone alkomatem to dopiero początek jego problemów…

Nowe odcinki serii „Rutynowa kontrola trzeźwości” można będzie oglądać od 4 października codziennie od 20:00.  

Premiera programu ,,Rutynowa kontrola trzeźwości" 4 października na antenie CBS Reality ViacomCBS

Również w poniedziałek, 4 października na antenę CBS Reality powróci seria true crime „Elita wydziału zabójstw”. W programie spotkamy detektywów Davida Quinna i Vince’a Velazqueza. Duet ten pracował razem nad setkami zabójstw. Jeśli ci dwaj zajmują się sprawą, przestępcy z pewnością trafią za kratki. W 1. odcinku Velazquez i Quinn odpowiadają na zgłoszenie o strzelaninie na stacji benzynowej, podczas której ginie 19-letni Ladeddrick Love.
W samochodzie, w trakcie napadu, oprócz młodego mężczyzny znajdowała się jego ciężarna dziewczyna i małe dziecko, którzy na szczęście przeżyli. Detektywi przesłuchują przyjaciela ofiary, Deandre Lowe’a, który był na stacji, gdy doszło do ataku. Zeznaje detektywom, że kilka dni wcześniej ktoś ostrzelał mieszkanie Ladeddricka. Quinn i Velazquez dowiadują się, że diler narkotyków Ricky Raven, którego dom został niedawno obrabowany, a przyjaciel zastrzelony podczas napadu, wystawił zlecenie na Ladeddricka wierząc, że to on jest za te czyny odpowiedzialny.

Premiera 3. sezonu serii „Elita wydziału zabójstw” w poniedziałek, 4 października o 22:00. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o tej samej porze.

Premiera 3. sezonu programu ,,Elita wydziału zabójstw" 4 października na antenie CBS Reality ViacomCBS

Pod koniec miesiąca na antenie CBS Reality pojawią się nowe odcinki serii „Patrol drogowy”. Program śledzi pracę jednostek policyjnych z pierwszej linii frontu walki z przestępczością, zajmujących się łapaniem tych, dla których ulice są miejscem do łamania prawa.  Niebezpieczne pościgi, wysoka prędkość czy groźni kierowcy – wszystko to codziennie wystawia na próbę umiejętności funkcjonariuszy drogówki. W jednym z odcinków programu zobaczymy, jak mundurowi wyruszają w pogoń za skazanym dilerem narkotyków. Muszą gonić go z zawrotną prędkością – ponad 220 kilometrów na godzinę, po jednej z najbardziej ruchliwych autostrad w Wielkiej Brytanii.

Emisja serii od 27 października do 4 listopada codziennie o 20:00.

Premiera nowej serii ,,Patrol drogowy" 27 października na antenie CBS Reality ViacomCBS

Źródło tekstu: ViacomCBS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments