Pierwszy odcinek nowego serialu „Krew” już jest dostępny w serwisie Polsat Box Go
|

Pierwszy odcinek nowego serialu „Krew” już jest dostępny w serwisie Polsat Box Go

Podaj dalej

W serwisie internetowym Polsat Box Go już można oglądać pierwszy odcinek serialu „Krew” – thrillera psychologicznego m.in. z Vanessą Aleksander, Ireneuszem Czopem, Małgorzatą Foremniak i Januszem Chabiorem. Aktorzy opowiedzieli o pracy na planie w krótkim filmie oraz w cyklu wywiadów „Oko w oko z bohaterami serialu Krew”.

Serial „Krew” o śledztwie córki, która odkrywa rodzinne tajemnice i szuka rozwiązania zagadki śmierci ukochanej matki, można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie internetowym Polsat Box Go. Kolejne odcinki serialu będą publikowane w pakiecie w piątki.

O czym jest „Krew”?

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach we własnym domu. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę.

Serial „Krew” powstał na zlecenie Telewizji Polsat, na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu „Blood”. Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński znany m.in. z takich produkcji jak „Znaki”, „Dublerzy”, „Komisarz Mama”, „Banksterzy”. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski („Druga szansa”, „Sługa narodu”, „Kowalscy kontra Kowalscy”). W obsadzie znalazło się wiele polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander, Piotr Trojan, Katarzyna Z. Michalska, Kamilla Baar, Janusz Chabior i Piotr Głowacki. Serial wyprodukował Polot Media. Cały sezon liczy 6 odcinków.

Pakiet Polsat Box Go Premium

Pakiet Polsat Box Go Premium do którego trafi nowość „Krew” to najnowsze polskie seriale na wyłączność, przedpremierowy dostęp do wybranych produkcji Polsatu i TV4, ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogata biblioteka seriali i filmów, w tym hitów kinowych, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek. „Krew” to kolejna z nowości serialowych, która w ostatnich tygodniach trafiła do pakietu, gdzie można też oglądać kolejne odcinki pełnej humoru, magicznej historii „Rafi”.

Źródło tekstu: Polsat Box

źródła obrazu

  • Pierwszy odcinek nowego serialu „Krew” już jest dostępny w serwisie Polsat Box Go: Polsat Box
  • Pierwszy odcinek nowego serialu „Krew” już jest dostępny w serwisie Polsat Box Go: Polsat Box

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments