Pierwszy polski kanał ULTRA TV 4K nadawany całodobowo w natywnej rozdzielczości 4K w TVN Media

Pierwszy polski kanał ULTRA TV 4K w natywnej rozdzielczości 4K w ofercie TVN Media

Pierwszy polski kanał ULTRA TV 4K nadawany całodobowo w natywnej rozdzielczości 4K w TVN Media TVN Grupa Discovery
TVN Discovery Polska

Od 1 października 2020 roku TVN Media, pod marką Premium TV, będzie reprezentować stację ULTRA TV 4K w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego, sponsoringów i akcji specjalnych. Spółka podpisała umowę dotyczącą reprezentacji handlowej z MWE Media Sp. z o.o., nadawcą kanału. 

Od 1 października TVN Media, będzie reprezentować stację ULTRA TV 4 w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

ULTRA TV 4K to pierwszy polski kanał całodobowy nadający wyłącznie treści zarejestrowane w natywnej rozdzielczości 4K, pozwalającej uzyskać kinową jakość obrazu w warunkach domowych. W ofercie kanału znajdą się przede wszystkim audycje muzyczne, ale także pozycje dokumentalne oraz filmowe. Wybrane audycje będą również nadawane w technologii HDR. Od 1 października 2020 roku kanał będzie objęty monitoringiem Nielsen Audience Measurement.

„Ultra TV to kolejny, obok NTL, kanał telewizyjny z portfolio MWE Media, który będzie reprezentowany brokersko przez Premium TV. Jako TVN Media stawiamy na jakość i rozwój technologii w obszarze produktów skierowanych do widza i reklamodawców, dlatego cieszy nas dołączenie do oferty kanału, który opiera swój pomysł na biznes na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych” – mówi Andrzej Karasowski Dyrektor Premium TV, TVN Media.

„Jesteśmy niesamowicie dumni, że Ultra TV w tak szybkim czasie zyskało zauważalny zasięg techniczny, stając się najpopularniejszym polskim kanałem w jakości 4K. Obecnie stacja jest dostępna w ofertach praktycznie wszystkich kluczowych operatorów telewizji kablowej oraz IPTV, ale już wkrótce poszerzy swój zasięg o kolejne formy dystrybucji linearnej telewizji. Telewizory 4K dominują już w sprzedaży w Polsce od kilku lat i widzowie coraz bardziej poszukują tej najwyższej jakości na swoich listach kanałów. Dzięki uruchomieniu sprzedaży reklam z TVN Media będziemy mogli jeszcze bardziej inwestować w rozwój Ultra TV. Planujemy także start na antenie szeregu nowych polskich produkcji, które są już przez nas tworzone w tej jakości.” – mówi Michał Winnicki, Prezes Zarządu MWE Media Sp. z o.o.

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: