Gala KSW 58 w systemie PPV w Telewzji Orange
INTERNET | TELEWIZJA

Plan transmisji Gali KSW 58 w Telewizji Orange

Podaj dalej

Gala KSW 58 w systemie PPV w Telewzji Orange Orange

Już w sobotę, 30 stycznia na gali KSW 58 odbędzie się 8 emocjonujących walk. W pojedynku wieczoru zmierzą się Salahdine Parnasse i Daniel Torres. Stawką będzie pas mistrzowski kategorii piórkowej. Obejrzyj to wydarzenie w systemie Pay-Per-View w Telewizji Orange.

Jak obejrzeć galę KSW 58?

Klienci technologii kablowej Telewizji Orange mogą zamówić dostęp do gali KSW 58 na swoim dekoderze, na kanale 131. Koszt to 39 złotych. Impreza rozpocznie się w sobotę, 30 stycznia o godzinie 20:00.

Podczas gali Salahdine Parnasse stanie do drugiej obrony pasa wagi piórkowej w starciu z Danielem Torresem. 23-letni Parnasse w sztukach walki jest uważany za jedną z największych wschodzących gwiazd na Starym Kontynencie. W KSW wygrał już pięć starć i coraz bardziej zachwyca kibiców. Z kolei Brazylijczyk Daniel Torres ma na koncie cztery pojedynki w okrągłej klatce KSW, a za trzy z nich otrzymał nagrodę za najlepszy bój wydarzenia.

30 stycznia będzie można zobaczyć także pojedynek złotego medalisty w podnoszeniu ciężarów Igrzysk Olimpijskich w Pekinie – Szymona Kołeckiego z weteranem gal KSW – Martinem Zawadą. Na fanów czeka również występ jednego z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w całej organizacji, Michała Michalskiego. Zmierzy się on z Chorwatem Aleksandarem Rakasem.

Do walki powróci też „Cichy Zabójca” z Dagestanu, Shamil Musaev. Jego przeciwnikiem będzie Słoweniec Uroš Jurišić. Znany ze swojego bezkompromisowego stylu walki, Michał Andryszak zmierzy się z cenionym i niebezpiecznym kickbokserem – Guto Inocente.

Ponadto podczas gali będzie można zobaczyć starcie młodego i obiecującego Czecha, Davida Martinika z „Polskim Orłem”, Pawłem Polityło. Do swojej drugiej walki w KSW stanie niepokonany Robert Ruchała, a jego przeciwnikiem będzie specjalista od nokautów, Daniel Bažant. Kartę walk otworzy natomiast pojedynek Bartłomieja Kopery i Francisco Barrio.

Pełna karta walk KSW 58:

  • 65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse vs Daniel Torres – Walka o pas kategorii piórkowej
  • 93 kg/205 lb: Szymon Kołecki vs Martin Zawada
  • 77,1 kg/170 lb: Michał Michalski vs Aleksandar Rakas
  • 120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak vs Guto Inocente
  • 77,1 kg/170 lb: Shamil Musaev vs Uroš Jurišić
  • 61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło vs Dawid Martinik
  • 68 kg/150 lb: Robert Ruchała vs Daniel Bažant
  • 70,3 kg/155 lb: Bartłomiej Kopera vs Francisco Barrio

Źródło tekstu: Orange


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments