Platforma Viaplay pokaże Professional Fighters League w 10 krajach Europy
|

Platforma Viaplay pokaże Professional Fighters League w 10 krajach Europy

Podaj dalej

Platforma Viaplay pokaże Professional Fighters League w 10 krajach Europy Viaplay

Platforma streamingowa Viaplay i Professional Fighters League (PFL) uzgodniły długoterminowe partnerstwo, dzięki któremu Viaplay jest miejscem transmisji na żywo wydarzeń mieszanych sztuk walki (MMA) PFL na 10 rynkach europejskich. Od 20 kwietnia fani walk mogą co roku śledzić ponad 25 pokazów jednej z najlepszych i najszybciej rozwijających się promocji MMA na świecie – i jedynej, która śledzi format ligowy – w ramach unikalnego portfolio najlepszych sportów na żywo Viaplay.

Obecnie oceniany jako nr. 2 Firma MMA, amerykański PFL, składa się z elitarnych zawodników w sześciu kategoriach wagowych, którzy rywalizują w sezonie zasadniczym, play-offach i mistrzostwach świata PFL, gdzie każdy zwycięzca zgarnia 1 milion dolarów. Dziś 25% listy talentów PFL znajduje się w światowej czołówce 25.

Relacja Viaplay o PFL obejmie wszystkie kraje nordyckie i bałtyckie, Polskę i Holandię, począwszy od PFL 1, na czele z panującym mistrzem PFL wagi lekkiej Raushem Manfio przeciwko Donowi „Magic Man” Madge i byłemu mistrzowi świata Anthony’emu „Showtime” Pettisowi, który zmierzy się z debiutantem Mylesem.

Peter Nørrelund, dyrektor sportowy NENT Group: „Innowacyjna konstrukcja PFL zapewnia dynamiczną akcję przez cały rok, aż do największej nocy w MMA – Mistrzostw Świata PFL. Dostarczenie tej ekscytującej promocji widzom w 10 krajach po raz kolejny pokazuje, że Viaplay jest europejskim zawodnikiem wagi ciężkiej w transmisjach sportowych na żywo”.

James Frewin, SVP International, PFL: „Professional Fighters League z radością ogłasza nasze partnerstwo z Viaplay, aby relacjonować nadchodzący sezon regularny 2022 PFL, Playoffs i PFL World Championship. Jesteśmy podekscytowani naszą dalszą globalną ekspansją i czekamy na dostarczanie najwyższej jakości treści MMA fanom sportów walki w całej Europie”.

Viaplay pokaże również PFL Challenger Series, PFL International Qualifier Series, PFL Combine i dodatkową oryginalną zawartość PFL. Umowa została zawarta we współpracy z Athletic Sports Group i jej spółką zależną Fight Globe.

Portfolio Viaplay MMA obejmuje UFC we wszystkich krajach skandynawskich; KSW i Invicta w krajach nordyckich i bałtyckich, Polsce i Holandii; Enfusion w Holandii, Polsce i krajach bałtyckich; i wiele więcej.

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments