|

Płatności zbliżeniowe NFC dzięki aplikacji Curve na smartfonach Huawei P50

Podaj dalej

Płatności zbliżeniowe NFC dzięki aplikacji Curve na smartfonach Huawei P50

Już 26 stycznia marka Huawei wprowadzi do sprzedaży w Polsce najnowsze smartfony z serii Huawei P50, a ich nabywcy będą mogli korzystać z wygodnych płatności zbliżeniowych NFC dzięki aplikacji Curve. Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację ze sklepu AppGallery, otrzymają cashback za dokonanie transakcji za pośrednictwem Curve – 1% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach, restauracjach czy serwisach internetowych oraz 5% za zakupy dokonane w sklepie internetowym huawei.pl.

Curve, dostępna w sklepie z aplikacjami AppGallery dla użytkowników smartfonów Huawei z HMS, pozwala łączyć wszystkie karty debetowe, kredytowe i lojalnościowe w jednej aplikacji, dzięki czemu użytkownicy uzyskują dostęp do płatności zbliżeniowych na swoich smartfonach. Aplikacja współpracuje z dowolnym bankiem lub dostawcą kart płatniczych niezależnie od lokalizacji użytkownika i jest dostępna w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich.

Użytkownicy Huawei mogą teraz płacić smartfonem w bardzo prosty sposób, dzięki sprawdzonemu, łatwemu w użyciu oraz wysoce funkcjonalnemu rozwiązaniu. Dotyczy to także smartfonów z najnowszej serii Huawei P50 – mówi Derek Yu, Huawei CBG President w regionie CEE&Nordics.

Aplikacja umożliwia cofnięcie transakcji wykonanej daną kartą i dokonanie płatności inną kartą płatniczą w ciągu 90 dni. Curve automatycznie przełącza również karty, jeśli na domyślnym koncie nie ma wystarczających środków do zrealizowania transakcji.

– Naszą misją jest upraszczanie życia ludzi, a uruchomienie Curve Pay dla klientów Huawei pozwala nam oferować wygodne płatności jeszcze większej liczbie osób w całej Europie. Każdy powinien mieć dostęp do inteligentnych rozwiązań płatniczych, a nasza aplikacja pozwala na płatności zbliżeniowe dbając przy tym o komfort użytkowników – mówi Shachar Bialick, założyciel i CEO w Curve.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments