Pobierajac aplikację WP Pilot z Huawei AppGallery otzrymujemy bezpłatny 14-dniowy dostęp do pakietu Starter Plus

Pobierz aplikację WP Pilot ze sklepu Huawei AppGallery i odbierz 14 dni darmowego dostępu do pakietu Starter Plus

Pobierajac aplikację WP Pilot z Huawei AppGallery otzrymujemy bezpłatny 14-dniowy dostęp do pakietu Starter Plus Huawei

Użytkownicy urządzeń marki Huawei, którzy pobiorą aplikację WP Pilot ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, otrzymają 14-dniowy bezpłatny dostęp do pakietu Starter Plus i możliwość oglądania ponad 30 kanałów TV bez reklam. Aplikacja WP Pilot jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei opartych o HMS mogą w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

Oferta dotyczy opartych o HMS smartfonów z serii Huawei P40 – P40, P40 Pro, P40 Pro+, P40 lite, P40 lite E, Mate 30 Pro, atrakcyjnych cenowo Y6p, Y5p a także tabletów MatePad, MatePad Pro i MatePad T8. Dostępna jest także na urządzeniach Huawei opartych o Google Mobile Services.

Aby otrzymać 14 dni darmowego dostępu do pakietu Starter Plus w WP Pilot, wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Huawei AppGallery, następnie zapisać wygenerowany kod i założyć konto w WP Pilot. W kolejnym kroku trzeba wejść na stronę: https://pilot.wp.pl/oferta/22/, wybrać płatność kodem i wkleić kod w odpowiednim miejscu. Kod można wykorzystać do 31 stycznia 2021 roku.

Firma Huawei dynamicznie rozwija swój ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się prawie 1000 polskich aplikacji. W skali globalnej, w sklepie dostępnych jest już 35 tysięcy aplikacji, z których korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu HMS, obok takich usług jak – między innymi – Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach firmy Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/, na której mogą oni znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, skierowane do najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,4 mln Polaków.

Źródło tekstu: Huawei Polska

%d bloggers like this: