Pobierz jedną z wybranych aplikacji ze sklepu Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy.

Pobierz jedną z wybranych aplikacji ze sklepu Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy

Pobierz jedną z wybranych aplikacji ze sklepu Huawei AppGallery i odbierz atrakcyjne bonusy. Huawei

Firma Huawei przygotowała atrakcyjne promocje za pobranie z Huawei AppGallery jednej z czterech wybranych aplikacji – OLX, Bezpieczna Rodzina, SkyCash i Fitatu Licznik Kalorii i Dieta. Promocja na trzy pierwsze aplikacje dotyczy zarówno urządzeń marki opartych o Huawei Mobile Services, jak i Google Mobile Services, a bonus za pobranie aplikacji Fitatu otrzymają użytkownicy starszych smartfonów i tabletów opartych o GMS.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się na swoim urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei. Użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze swojego ID Huawei, mogą je założyć wchodząc w ustawienia telefonu lub tabletu.

OLX

Każdy, kto do 31 lipca 2020 roku pobierze aplikację OLX ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, otrzyma 20 punktów, które uprawniają do obniżenia opłaty za wyróżnienie ogłoszenia w serwisie, zakup usług płatnego odświeżania oraz pakietów promowań. Aby odebrać punkty, należy zalogować się lub zarejestrować w OLX oraz wypełnić formularz rejestracyjny: https://cutt.ly/20-pkt-za-apke-OLX. Po wypełnieniu tych warunków, doładowanie zostanie przypisane do konta uczestnika akcji w ciągu 3 dni roboczych. Punkty należy wykorzystać w ciągu 90 dni od dnia ich przyznania.

Bezpieczna Rodzina

Użytkownicy, którzy pobiorą z Huawei AppGallery aplikację Bezpieczna Rodzina i zalogują się do niej, otrzymają 12-miesięczny, bezpłatny dostęp do aplikacji. Aplikacja Bezpieczna Rodzina pozwala monitorować i lokalizować najbliższych – dzieci i osoby starsze, a tym samym dbać o ich bezpieczeństwo. Promocja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania kuponów.

SkyCash

Za pobranie z Huawei AppGallery aplikacji SkyCash i dokonanie zakupu dowolnej liczby biletów komunikacji miejskiej, użytkownik otrzyma zwrot za wykonaną transakcję na kartę płatniczą MasterCard lub Masterpass, którą zapłacił za zakup – promocja ograniczona jest do tych dwóch kart płatniczych. Maksymalna wartość zwrotu nie może przekroczyć 10 zł. Promocja potrwa do 31 października lub do wyczerpania kuponów. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od daty wykonania transakcji.

Promocje na powyższe trzy aplikacje dotyczy wszystkich urządzeń Huawei – zarówno tych opartych o HMS, jak i starszych urządzeń opartych o GMS.

Fitatu Licznik Kalorii i Dieta

W przypadku tej aplikacji, promocja dotyczy starszych smartfonów i tabletów marki, opartych o Google Mobile Services. Aby otrzymać 14-dniowy dostęp do wersji Premium w aplikacji Fitatu Licznik Kalorii i Dieta, wystarczy pobrać ją ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Następnie należy wejść na kartę aplikacji w sklepie z AppGallery, następnie w sekcję „Prezenty” i „Odbierz”. Wygenerowany zostanie unikalny kod, który należy wpisać i aktywować na stronie: https://www.fitatu.com/giftcode. Kod można wykorzystać do 31 sierpnia.

W autorskim sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji, w tym aplikacje bankowe, a także aplikacje pozwalające zamawiać taksówki czy jedzenie. W skali globalnej, w sklepie dostępnych jest już 35 tysięcy aplikacji, z których korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, obok takich usług jak – między innymi – Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/, na której mogą znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Źródło tekstu: Huawei Polska

%d bloggers like this: